OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lukáš Vaculík nahradil cigarety jídlem a získal roli v muzikálu

8. listopad 2019/VIPosobnosti.cz

Nejúspěšnější český hit muzikál Děti ráje slaví 10 let! Objeví se v něm nové tváře, mezi kterými nebude chybět miláček žen, Lukáš Vaculík. Co vše obětoval pro novou roli?

Slavit se bude velkém stylu, protože se vrací  po pěti letech do Prahy, konkrétně do Kongresového centra, kde tvůrce i herce čeká 16. dubna 2020 slavnostní premiéra. „Já stále doufám, že už to fanoušky přestane bavit, protože mám v šuplíku další dva skvělé muzikály. A ono stále ne,“ smál se na tiskové konferenci autor a producent muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi. „Jsme asi jediný muzikál, který bude mít třetí premiéru a ještě neměl derniéru,“ dodal s úsměvem.

V Praze se muzikál ukáže v novém kabátě. „Mám už v hlavě nějaké nápady, režijně určitě budeme pracovat na novinkách, aby se měli diváci zase na co těšit. Rozhodně bude mít hodně práce i choreografka Qaša, taneční company se výrazně rozšíří. A mohu už nyní prozradit, že se objeví v muzikálu nová velká jména, na práci s nimi se již nyní velmi těším. Zatím neprozradím, ale bude to krásná práce,“ řekl režisér představení Radek Balaš.

Rozhodně se ale diváci mohou těšit na „staré“ tváře Dětí ráje jako Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Martin Dejdar, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Zdeněk Hrubý, Geny Ciatti nebo Aneta Vace

Autory muzikálu jsou Sagvan TofiMichal DavidFrantišek JanečekZdeněk BartákVítězslav Hádl. Bude uvedeno exkluzivních 40 posledních představení.

VIPosobnosti.cz