OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Muzikál Malý princ dojme a okouzlí i ty nejmenší posluchače

20. prosince 2019
Kdo z nás by neznal nejznámější literární dílo od spisovatele Antoina de Saint-Exupéryhojeden z nejznámějších pohádkových příběhů? Tento fenomén se dočkal již mnoha zpracování. S úplně novým pojetím přichází teď hudební skladatel Daniel Barták, který dal tomuto dílu nevšední podobu. V premiéře jej uslyšíte o vánočních svátcích na Českém rozhlasu Dvojka.
Legendy českého šoubyznysu se spojily do unikátního zpracování muzikálu Malý princ. Muziku napsal Daniel Barták, v hlavních rolích můžete slyšet Viktora Antonia, Vojta Dyk, Josefa Vojtka, Jiřího Korna a další hvězdy.
Tento muzikál je naprosto ojedinělý nejen tím, že je bez obrazu, a umožní tak posluchačům vplout do vlastního světa představ a fantazie. Za touto neobvyklou tvorbou stojí trojice autorů, Daniel Bárta, Richard Bergman, Vít Pokoroný, kteří také velmi pečlivě a citlivě zvolili obsazení tohoto projektu. "Když bude příznivá konstelace hvězd, možná se dočkáme Malého prince v divadelním zpracování." říká autor hudby Daniel Barták.
 
Rozhlasovou hry můžete slyšet v premiéře na Českém rozhlasu Dvojka ve dvou částech, a to 25 a 26. prosince od 13.hodin.
Ukázky z muzikálu Malý princ si nyní můžete poslechnout již zde:
VIPosobnosti.cz/malyprinc.cz