OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Michal David: Nejen pokory se učím od Gotta, říká Discokrál

14. července 2019

Hitmaker Michal David

Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Michala Davida. Hitmaker dokázal z lehkých nápěvů vytvořit hity, které si prozpěvuje několik generací. Pro naše pěvecké špičky složil megahity. Z jeho pera pochází také muzikály, které ale začal skládat až po velkém životním zlomu. Poutavě vypráví i o tom, proč se svojí profesionální kariérou skončil v roce 1988.

Alena Hájková, Michal David

V rozhovoru, který exkluzivně poskytl VIP TV,  Discokrál vypráví, co vše se stále učí od Mistra nad Mistry, Karla Gotta, jakou strategii používá při jednání s médii, ale rozpovídal se také o svých fanoušcích. VIP osobnosti TV nezapomněla na gratulaci hitmakerovi, výbornému klavíristovi, který také neopomněl ani na narozeninové přání Jakubovi Hájkovi, jednomu z finalistů soutěže krásy Look Bella a samozřejmě Karlu Gottovi, který slaví ve stejný den, jako Michal David.

Gratulace Mistrovi  nejen od Michala Davida:


 
Discokrál připravuje pro své fanoušky dva mega koncerty v O2 aréně v roce 2020, ve kterém oslaví své 60. narozeniny. Michal David nejen v tomto rozhovoru pro VIP osobnosti TV dokazuje, že je nejen profesionál, ale především člověk, který si svých fanoušků velmi váží.

Zdroj: VIP osobnosti TV/ VIPosobnosti.cz