OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Miláček žen na Prima párty nedorazil

VIPosobnosti.cz/Společenské události

Marek Lambora

herec Marek Lambora, foto: TV Prima

Televize Prima představila své podzimní novinky během své letní párty, na kterou orazily známé osobnosti. Mezi nimi nechyběla Iva Huetnerová, Lucie Benešová s dětmi, Richard Genzer, Vladimír Polívka ml či Petr Rychlý ml. Vedení televize představilo novinky, na které se můžou diváci těšit. 

Velkolepou první sezonu má za sebou i seriál Slunečná, který momentálně kraluje celému trhu. Bohužel Marek Lambora, hvězda seriálu nedorazila. "Marek je v tomto čase na dovolené", sdělil pro VIPosobnosti.cz Josef Ducky z TV Prima.Věříme, že také nový seriál Sestřičky Modrý kód, ve kterém zachováváme prostředí nemocnice, ale více akcentujeme vztahovou linku, bude přitahovat diváky k obrazovkám,“ říká Vladimír Pořízek, provozní ředitel skupiny Prima.

Nový seriál Sestřičky Modrý kód

Seriál Sestřičky Modrý kód spojuje romantiku, napětí a vztahová dramata s akčními příběhy z urgentního příjmu. Atraktivní vyprávění osudů hlavních hrdinek a hrdinů znásobuje skvělé herecké obsazení – Sabina Laurinová, Adéla Gondíková, Marek Němec, Natálie Halouzková, Jan Nedbal, Daniela Kolářová, Saša Rašilov, Jiří Štěpnička, Igor Chmela, Roman Zach, Kristýna Frejová, Sandra Nováková, David Gránský, Ondřej Rychlý, Patricie Pagáčová, Martin Preiss, Dana Syslová, Petr Vaněk, Daniela Šinkorová, Klára Cibulková ad.

První díl televize Prima nabídne v předpremiéře v sobotu 29. srpna, další díly dostanou tradiční čas v pondělí a ve středu ve 20.15.

Premiérové díly seriálu Slunečná se objeví na obrazovkách již 25. srpna s novými tvářemi (Denisa Nesvačilová, Vladimír Polívka, Kristýna Kociánová, Eva Josefíková) a spoustou dramatických okamžiků. Nově se na scéně objeví hned několik soků v lásce. Pomoc, která ze začátku byla jen zištná, nakonec ale povede ke štěstí. Nedočkaví fanoušci Slunečné mohou i nadále během prázdnin sledovat předpremiéry v iPrima Videopůjčovně za 39 Kč. 

Na sobotní večery je připravena show Zlatá maska, kde celkem dvanáct dokonale zamaskovaných Čechů i Slováků zazpívá. Čtyři známé osobnosti, tzv. detektivové, mezi nimiž je například Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař, Michal Hudák, Libor Bouček či Marta Jandová, budou nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát, který slavil úspěchy v zahraničí, vznikl ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Desetidílná show poběží na hlavním kanále Prima od 5. září ve 20.15.

Podzimní premiéry na hlavním kanále Prima

 • 25. 8. od 20.15 Slunečná 
 • 29. 8. od 20.15 Sestřičky Modrý kód, dále poběží každé pondělí a středu ve 20.15
 • 31. 8. od 16.30 Policie v akci
 • 31. 8. od 17.50 Prostřeno!
 • 31. 8. od 21.35 Poklad z půdy
 • 1. 9. od 21.35 7 pádů Honzy Dědka
 • 2. 9. od 21.35 Show Jana Krause
 • 5. 9. od 20.15 Zlatá maska
 • 6. 9. od 9.50 Prima mazlíček
 • 6. 9. od 12.00 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
 • 6. 9. od 12.55 Libovky Pepy Libického
 • 6. 9. od 13.40 Vychytávky Ládi Hrušky

Ještě více lásky na Prima LOVE

Nostalgií proti podzimní melancholii vyráží do boje nejzamilovanější český kanál Prima LOVE. Na obrazovkách se objeví seriál, jehož legendární znělku si před téměř dvaceti lety zpíval každý – Divoký anděl. Návrat hlásí i fenomenální Gilmorova děvčata a chybět nebudou ani McLeodovy dcery, Grand Hotel a nestárnoucí příběhy Rosamunde Pilcherové. Premiérově bude podzimem provázet výpravný historický seriál Spoutaná láska. 

Prima ZOOM: Zaostřeno na dokumenty

Nejoblíbenější dokumentární kanál Prima ZOOM uvede novinku – cestovatelský seriál Tatra kolem světa 2 (TKS2). Tato expedice si klade za cíl navázat na původní expedici z let 1987–1990. Během tří let a více chtějí cestovatelé ujet přes 240 000 km a navštívit téměř 70 zemí světa. A že to bude výprava zajímavá, o tom svědčí i nutnost překonávat překážky spojené s aktuální situací kolem koronaviru.

Zdroj:https://www.iprima.cz/

Podívejte se

Spolupracujeme: Logo Kouzlo uspechu KOUZLOuspechu.cz

 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna