OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Miss Vesmíru Tereza Fajksová: Tyto diamantové šaty si vezmu jen na obřad

4. září 2017/Společenské události

V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první luxusní diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Kvůli své vlastní svatbě?

Foto: www.nevestasnu.cz, Miss Earth Tereza Fajksová

Neuvěřitelně nádherná MISS EARTH 2012, Tereza Fajksová v šatech, ze kterých se tajídech. Noblesní a zároveň velmi elegantní šaty české výroby návrhářek a majitelek luxusního salonu Marilyn v Tereziánském sále měla možnost jako první obléknout jedna z našich nekrásnějších modelek. „Tento druh šatů si na své svatbě dokážu na sobě představit, ale jelikož váží skoro jako já, oblékla bych si je pouze na obřad“, řekla pro VIPosobnosti.cz modelka, které šaty velikosti 36 padly jako ulité. „Kdyby to teď šlo, povolala bych sem notáře, aby napsal: Já Tereza Fajksová odkazuji tyto šaty Tereze Fajksové“, hýřila nejen šarmem, ale i vtipem vesmírná kráska, která se právě cítila jako princezna.

Foto: www.nevestasnu.cz,majitelky salon Marilyn

Šaty, které zdobily nejen diamanty, ale i krajky byly vyrobeny ze saténu. Na sobě měla Miss Earth tedy nejen více než 7 kg váhy, ale také 7 m saténu a krajky. Celková hodnota šatů, které oblékla Tereza Fajksová byla 8 miliónů korun. Svatební róbu zdobilo 89 diamantů briliantového brusu o celkové váze 55 karátů. "Čistota kamenů je VS a barva G a H“, řekl nám odborník na diamanty Martin Cinolter. Terezu Fajksovou od stejného dodavatele zdobil také náhrdelník, prstýnek a samozřejmě náušnice.

Foto: www.nevestasnu.cz, Miss Earth Tereza Fajksová

 „Diamantové šaty byly vytvořeny na základě poptávek u nás v salonu“, vysvětluje spolumajitelka salonu Marilyn, Jitka Blechová, která je současně i návrhářkou těchto šatů. „Tyto svatební šaty šijeme na zakázku. Samozřejmě si ale dámy i pánové u nás můžou vybrat i z jiných kolekcí, svatebních a společenských“, dodává druhá spolumajitelka, Nikol Lazarová.

Salon  Marilyn najdete v Žitné ulici 1575/49   , Praha 2

Foto: www.nevestasnu.cz

Zdroj: VIPosobnosti.cz