OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Modelky a modelové se představili na párty pro VIP osobnosti

23. září 2015, VIPosobnosti.eu

Modelové se představili na akci, kterou navštívili známé VIP osobnosti. nechyběla ani Andrea Verešová, se kterou se chtěl nejeden muž vyfotit.

 

Andera Verešová v nových modelech luxusních  vozů

Nechyběl Václav Postránecký, Sára Saudková, Jana Šulcová, Peter Nagy a spoustu dalších osobností zavítalo do pražského autosalonu M3000 s jasným cílem; být mezi prvními, kdo do nové rodiny SUV usedne. „Mám moc ráda tuhle značku“, usmívala se Andrea Verešová nad vystavenými vozy a dodala, že design vozů ji sice zajímá, není pro ni ale zdaleka jediným měřítkem. „Jako maminka dvou dětí řeším bezpečnost auta, ve kterém jezdíme. Nikdy bych nesedla do něčeho, co ve mně nebudí důvěru.“

Zástupci luxusních kuchyní DAN KÜCHEN s top modelkou Andreou Verešovou

Prezentované vozy ovšem nebyly jediným lákadlem pro hosty; během společenského večera se mohli kochat módní přehlídkou Tommy Hilfiger, přivonět si k party lite svíčkám, ochutnat delikatesní kávu Darboven, čaj Eilles, turecké lahůdky Šeherezád nebo bar Fleret. Zájemci si nechali změřit volné radikály v těle, prohlédli si indické designové kousky Navsari shopu a průběžně sledovali malíře Petra Herela z Latin Art Galery, který přímo před jejich zraky vytvářel obraz. Ten se poté stal třešinkou na tombole, stejně jako voucher na zapůjčení vozu MB dle vlastního výběru na víkend.

 

Majitel vozů mercedes A. Charouz během tomboly s hostesem Jakubem Hájkem a promotérkou akce Helena Váňová

Mnozí hosté také využili možnost věštby zkušených Kartářek světla. „Byla jsem zvědavá, co mě čeká v práci …“, svěřila se herečka Lucie Zedníčková, která se nedávno se svým partnerem hercem Jaroslavem Matějkou přestěhovala do Prahy. „A tak jsem kartářce neodolala. Dozvěděla jsem se, že naše volba hrát divadlo v Praze byla správná, tak doufám, že budeme mít ve Žlutých lázních, kde v říjnu začínáme, vyprodáno,“ dodala s úsměvem.

 

Módní přehlídka Tommy Hilfiger s modelem Janem Hájkem

Jak se ukázalo, společenské setkání v karlínském M3000 splnilo svůj účel. Hosté si prohlédli a vyzkoušeli nové vozy, příjemně se bavili a zároveň navázali nová přátelství.

Poděkování si tedy zaslouží všichni, kdož se na příjemné atmosféře, kromě již zmíněných, podíleli: TOP HOTEL Praha, smíchovské Zen studio, BODY BODY, Reviderm, Dermokil, říčanská restaurace U staletých lip, divadlo Kalich, nakladatelství Brána, Smilargan, vinohradský butik La Adore, Previa, vinohradský psí salon Richie, In Loco, Pepsi, Big Shock! luxusní kuchyně DAN KÜCHEN.

Mediální partner akce Mercedes Benz: VIPosobnosti.eu

Foto a zdroj: kloboukfilm.cz

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna