OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na které dny si dát v srpnu pozor a jaký horoskop nás čeká v horkých letních dnech?                                 

1. srpna 2018

Osmý kalendářní měsíc vaše snivá romantická nálada z dovolené ještě doznívá, zatímco jíní se na ni připravují. Jedni se vrací do reality i přesto, že se vám příliš nechce. Do formy se dostanete o něco později a tak nelze počítat s nějakými výjimečnými výkony. Zatímco druzí jásají, jsou plní očekávání a balí kufry. 

BERANI, LVI, STŘELCI, abyste se dostali do správné kondice, potřebujte cítit vzrušení, esprit, vymyslet zcela jiný program, než je nyní běžný. Nepodléhejte lákavým pokušením, číhají na vás ze všech stran. Srpnové dny prověří vaší citovou stabilitu i provětrají vaší peněženku. Těšit se můžete na kulturní akce a různá překvapení.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI, pro vás nic nebude problém, můžete plýtvat důvtipem, jak je libo, a pořád vám ho ještě hodně zbude. Vše by mělo jít podle plánu, blýsknete se ve společnosti i na kurtu s raketou v ruce. Pozor si jen dejte na přemíru alkoholu a neskromné ambice o hodně vysokém mínění.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI programově se udržujete v kondici a prohřešky vůči životosprávě vůbec neřešíte. V milostném životě vám může trochu zamotat hlavu nečekané setkání s minulostí. Zachovejte klid, brzy se vše vrátí do normálních kolejí. Moc dobře víte, že domov je vaše výsostné území a rodina k němu neodmyslitelně patří.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY srpnové dny vnesou soulad mezi chvíle aktivit a klidu. Umíte působit na lidi a dokážete bojovat za správnou věc, ale také nastal čas myslet na sebe. Zadaní muži a ženy, nežijte jen podle osvědčených předloh a zkuste něco nového, co partnerovi rozproudí krev v žilách. Nebojte se trochu odvázat, využijte nevázané fantazie. Přinejmenším se uvolníte a vaše nálada stoupne.   

Obezřetní buďte především ve dnech  25. – 31. 8. 

Autor: Dagmar Kludská pro VIPosobnosti.cz