OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na módní přehlídce se nevěsty popraly o ženicha

19. května 2017/ Společenské události

V nádherné zahradě pražského hotelu na Malé Straně se konala módní přehlídka. Hosté na ní mohli vidět krásné svatební i společenské šaty.  Nevěsty měly ale jen jednoho ženicha. A tak se o něj málem popraly.

 

Foto: Přehlídka svatebních šatů

Módní salon uspořádal velkolepou podívanou. A bylo se opravdu nač dívat. Modelky předvedly šaty nejen svatební, ale i společenské. "Jsme rády, že šaty se navrhují i šijí u nás," potvrdila pro VIPosobnosti.cz spolumajitelka salonu. "Naše šaty si můžou dámy, jak zakoupit, tak půjčit. Máme tady ale samozřejmě i pánskou kolekci a všechny potřebné doplňky, které jsou pro svatbu či společenskou akci potřebné."

Módní přehlídce ale předcházela i pečlivá úprava vlasů. Vizážistky nenechaly nic náhodě, a tak i líčení bylo dokonalé. "Ano, i to je součástí našeho servisu,", dodala další spolumajitelka . Do svatebních i společenských šatů se oblékla také Monika Leová. "Pro mě jsou tyto akce vždy velmi příjemným zpestřením. Ráda si na sebe obléknu krásné věci, ale má to i své limity", vysvětlila moderátorka, která si pečlivě hlídá, aby byla vždy alespoň lehce oděná.

Foto: Přehlídka společenkých šatů

Protože součástí kolekce salonu Marilyn jsou i pánské oděvy, nechyběl ani ženich. "Smoking mám nejraději. Dokázal bych si představit, se v tomto krásném obleku oženit", řekl s nadšením Jakub Hájek, který měl mezi nevěstami svojí přítelkyni. Na konci přehlídky došlo i na společné focení, a protože ženich byl opravdu jen jeden, nevěsty se o něj rády s chutí téměř popraly. O zábavu, šarm a elegnaci bylo tak postaráno.

Celým večerem provázela moderátorka Nikol Lenertová. Jeho součástí byla tombola i skvělé občerstvení, které pro hosty přichystal hotel Augustin. Na této akce se podílel také dámský klub Erbia a časopis Tvoje svatba. Módní butik se nachází v Žitné ulici 49, Praha 1.

Autor: JaK

Foto: Nikola Górská