OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na návštěvě se o faux pas můžou postarat i vaše kalhoty

Alka Hájková, VIPosobnosti.eu

Pravidla slušného chování na návštěvě jsou každému asi dnes již jasná. Zradit vás může ale vaše oblečení. Třeba "obyčejné" kalhoty. Jak?

 

Na návštěvu se snažíme přijít hezky upravení a oblečení. Většinou chodíme s kytkou, či láhví vína, tedy podle toho, jaký je účel naší návštěvy. Po přivítání si sedáme na sedačku, nebo na koženou židli ke stolu a většinou si neuvědomíme, že na pravé, kožené sedačce můžeme jejím majitelům po odchodu zanechat nepříjemný otisk v podobě indigové barvy, kterou jsou naše kalhoty napuštěny.

A malér je na světě. Tato barva se ze sedaček, ale i kožených židlí špatně čistí, a tak jejím majitelům i sobě můžeme přinést více škody než užitku. Jedinou radou je výběr správných kalhot už při jejich nákupu a pro majitele kožených sedaček kvalitní čistící prostředky. Ne vždy jsou tyto tmavé fleky ale vždy perfektně vyčistit.

Pokud tedy po své návštěvě nechcete po sobě zanechat nejen flek, ale i špatný dojem, dávejte pozor, v jakém oblečení si na návštěvě, ale i doma sedáte.

Ilustrační foto: VIPosobnosti.eu