OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na návštěvě se o faux pas můžou postarat i vaše kalhoty

VIPosobnosti.cz/Koktejl

 

Foto: Staud.de

Přichází čas, ve kterém se budeme více navštěvovat. Přinášet bychom měli nejen drobné dárečky, pohodu, ale měli bychom dbát i na pravidla slušného chování. Zradit vás může ale vaše oblečení. Třeba "obyčejné" kalhoty. Jak?

Na návštěvu se snažíme přijít hezky upravení a oblečení. Většinou chodíme s kytkou, či láhví vína, tedy podle toho, jaký je účel naší návštěvy. Po přivítání si sedáme na sedačku, nebo na koženou židli ke stolu a většinou si neuvědomíme, že na pravé, kožené sedačce můžeme jejím majitelům po odchodu zanechat nepříjemný otisk v podobě indigové barvy, kterou jsou naše kalhoty napuštěny.

A malér je na světě. Tato barva se ze sedaček, ale i kožených židlí špatně čistí, a tak jejím majitelům i sobě můžeme přinést více škody než užitku. Jedinou radou je výběr správných kalhot už při jejich nákupu a pro majitele kožených sedaček kvalitní čistící prostředky. Ne vždy jsou tyto tmavé fleky ale vždy perfektně vyčistit.

Pokud tedy po své návštěvě nechcete po sobě zanechat nejen flek, ale i špatný dojem, dávejte pozor, v jakém oblečení si na návštěvě, ale i doma sedáte.

Autor: Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV