OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nadělte dětem k Vánocům společný čas při poslechu Vánočních pohádek s Večerníčkem

5. litopadu 2020/VIPosobnosti.cz/Kultura

Večerníček Vánoce

K nejkrásnějším svátkům v roce patří neodmyslitelně pohádky. Právě Večerníček s takovými v podání předních herců přichází. Uděleje si čas pro vaše děti a zavzpomínejte společně s nimi při poslechu audioknihy Večerníček vypráví vánoční pohádky.

Čtení knih má pro děti zásadní význam a je důležité pro jejich rozvoj. Oblíbený Večerníček v tomto sampleru přináší dětem pohádky důvěrně známé především z televizní obrazovky. Jde o výběr z řady velmi úspěšných a léty prověřených nahrávek Supraphonu: Maxipes Fík, Příběhy včelích medvídků, Rumcajs, Krtečkova dobrodružství, Pohádky ovčí babičky a Káťa a Škubánek.

Na CD najdete čtyři příběhy či písničky spojené se zimou a s Vánocemi. Slavnostní atmosféru této výběrové audioknihy pak umocňuje nejznámějšími a nejoblíbenějšími koledami, které propojují jednotlivá vánoční vyprávění. Zaznívají zde koledy nazpívané Kühnovým dětským sborem, Bambini di Praga a Pražskými madrigalisty. Vánoční příběhy oblíbených dětských hrdinů načetli Josef Dvořák, Václav Vydra, Vojtěch Kotek, Jiřina Bohdalová, Marek Eben, Jitka Molavcová, Anička Slováčková a další.

Audiokniha Večerníček vypráví vánoční pohádky vychází na CD i v digitálních formátech FLAC a MP3 v pátek 6. listopadu 2020.

TEASER: https://www.youtube.com/watch?v=ROUokT5aNdY&feature=youtu.be

Zdroj a foto: Supraphon a.s.

Spolupráce

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu   

VIP TV