OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nos je rukopisem plastického chirurga, říká MUDr. Libor Kment

VIP osobnosti TV

"Na plastice mě baví kontakt s pacientem. S českými klienty se dá na rozdíl od zahraničních navázat líp a intenzivněji. Proto jsem nikdy neodešel do zahraničí", říká pro VIP TV plastický chirurg Libor Kment o své práci. "'Nejjednodušší' operací je plastika víček. Hodně mě baví plastika nosu, ale nejvíc prsou. Říká se, že nos je rukopisem plastického chiruga" doplňuje Kment s tím, že právě plastiku nosu se naučil od svého kolegy a guru, doc. Jana Měšťáka.

Klienti občas podceňuji fakt, že se jedná o chirurgický zásah stejně, jako při jiných operacích. Proto se jim něco hůř hojí. Je to škoda, že toto zanedbávají", varuje před zbytečnými pooperačními komplikacemi  MUDr. Libor Kment. Podle doktora Kmenta je také zapotřebí jít na zákrok je potřeba jít za opravdovým plastickým chirurgem. V této branži je i hodně povdovníků, kteří lékaři nejsou.

Kromě své práce propadl plastický chirurg surfování, vodnímu lyžování. Ve svém volném čase cestuje za vlnamy po celém světě a do práce se vrací plý energie, vyprávi v rozhovoru PRO VIP TV.

Zdroj a foto: VIPosobnosti.cz/VIP TV

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna