OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Osmany Laffita a Dalibor Gondík se dočkali nového outfitu

18.prosinec 2020/VIPosobnosti/Společnost

Laffita, Gondík

Osmany Laffita a Dalibor Gondík 

V Rudné u Prahy se konal komorní opening nové pobočky Barber´s Wife v Rudné u Prahy. Mezi hosty se objeví herec Dalibor Gondík, módní návrhář Osmany Laffita a Muž roku Josef Kůrka.

Upravit účes si nechal také známý módní návrhář, který dorazil ve sladěném bílo-béžovém outfitu. "Společenské akce nejsou, takže i poptávka je teď menší. A tak se věnuji víc své značce parfémů. ", prozradil pro VIPosobnosti.cz Osmany Laffita. Muž roku Josef Kůrka, který se na veřejnosti objevoval vždy perfektně upravený, po rozchodu s Bárou Mottlovou tak trochu zpustl. Můžeme jen spekulovat o tom, zda na svou vizáž zanevřel kvůli tomu, že mu vztah s herečkou nevyšel, nebo hlavní roli sehrál lock down a uzavření služeb. Buď, jak buď, nyní se – po několika měsících, kdy neřízeně zarůstal – opět svěřil do rukou profesionálů a nahodil fazónu.

VIDEO: Osmany Laffita: Luxusně vypadající látka nemusí být drahá

Kůrka si důkladnou péči po tak dlouhé době náležitě užil. Za své tak vzaly nejen nevzhledné odrosty, ale i neudržovaný vous, díky němuž se model začínal nápadně podobat Krakonošovi. „Musím říct, že jsem si to hrozně užil, tím spíše, že si mě vzala do parády sama majitelka Barber´s Wife Žaneta, která je nejen skvělá kadeřnice, ale hlavně je neuvěřitelně energická a veselá. Nebudeme si nic nalhávat, už jsem opravdu nevypadal zrovna reprezentativně. Když jsem se odstěhoval od Báry, neměl jsem na udržování zevnějšku ani pomyšlení a pak přišlo uzavření salonů, takže se to vše nějak sešlo, že jsem prostě takhle zarostl,“ směje se model, který teď už zase nevypadá jako ze škatulky.

Slavnostní otevření nové pobočky Barber´s Wife v Rudné u Prahy si nenechali ujít ani herec Dalibor Gondík. Dalibor sice většinou přichází pouze kvůli úpravě vousů, ale už v barberu natolik zdomácněl, že tentokrát se aktivně zapojil i do mytí čerstvě odbarvených vlasů Pepy Kůrky. Trojici pánů při křtu doplnila okouzlující ředitelka České Miss Essens, Veronika Farářová. Ta na akci dorazila i přes pokročilé stádium těhotenství a nutno uznat, že jí to moc slušelo.

Zdroj: Barber´s Wife / Jan Altner

VIDEO vyrobila: VIP osobnosti TV

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV