OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Plastický chirurg Jan Měšťák: Chtěl jsem být původně matematikem nebo fyzikem

  16. listopad, 2014, VIPosobnosti.cz/Společnost

Moderátor Rey Koranteng  a MUDr. Jan Měšťák/Foto: Fr. Jirásek

Lékař, doc. Jan Měšťák mohl býtl vyučený automechanik, ale nakonec se stal pouze jemným mechanikem. Vyrobil první laser u nás a druhý na světě. Ve studentských časech po ukončení gymnázia zvažoval, jestli se bude věnovat matematice, či fyzice. Nakonec ale zvítězila medicína. Ve svém oboru plastické chirurgie patří již léta ke špičce.

"Rád bych byl vyučený automechanik, ale jsem pouze jemným mechanikem. I když jsem vyrobil první laser u nás a druhý na světě – první byl vyroben v USA", říká lékař, pedagog a především skromný člověk, Jan Měšťák. S matematickou přesností, precizně dokonalými plastickými operacemi, které vypadají přirozeně, pomáhá ženám, ale i mužům zkrášlit nejen tělo, ale především duši. "Samozřejmě, že nejdůležitější je vnitřní krása. Když se ale podaří upravit i zevnějšek, tak, aby byl klient spokojený, stává se z něj sebevědomá osobnost. Naopak dokonalá krása, rysy můžou působit poněkud chladně, proto u mě není prioritou u ženy symetrie, ale duše", vysvětlil svoji filozofii pojetí krásy pro VIPosobnosti.eu MUDr. Měšťák.

http://www.viposobnosti.eu/inpage/plasticky-chirurg-jan-mestak-velikost-cloveka-je-dana-tim-ko/

Znalec krásy, literatury, duchovních hodnot není  jen lékařem, ale také otcem dětí, které mu dělají v životě největší radost. A právě syn Ondřej se věnuje stejnému oboru jako jeho tatínek.

O Janu Měšťákovi je známo, že pracuje velmi intenzivně, za den zvádne na své klinice Esthé, která sídlí na pražských Příkopech,více než 25 operací týdně. A tak mu na společenské aktivity již nezbývá moc času.

 

Alena Hájková, s MUDr. Janem Měšťákem/Foto: Jaroslav Haurer

http://www.viposobnosti.eu/inpage/rey-koranteng-chtel-vydrazit-zamek-pak-si-to-rozmyslel/

Nedávno si ale volnou chvilku našel a zavítal na ples, kde se setkal se zajímavými lidmi. "Na plese, který pořádala moje kamarádka Alena Hájková se mi moc líbí", řekl pro Blesk MUDr. Měšťák a dodal proč. "Je tady atmosféra, která nám všem v dnešní době hodně schází. Na plesy sice moc nechodím, ale občas navštívím třeba ples mediků." Přesto, že docent Měšťák rád tančí, tentokrát kvůli zranění achylovky si u stolu celý večer povídal se svými přáteli. "Velmi rád tančím, kdysi jsem hrával za nároďák volejbal, a tehdy jsem se rozmýšlel, jestli budu, nebo nebudu také tanečník", uzavřel plastický chirurg Jan Měšťák.

Na to, jaká panovala na společenské akci nálada se můžete podívat v nálsedujícím videu Blesk.cz

http://tv.blesk.cz/video/2155867/rey-koranteng-o-lucii-boryhove-je-lepsi-nez-ja.html

Zdroj: Blesk.cz

Autor: Alka Hájková

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV