OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Praha předstihla Vídeň v zahájení plesové sezóny

 17. listopadu, 2014/VIPosobnosti.cz/Společnost

Petr Kolář roztančil parket/Foto: Fr. Jirásek

Ve Vídni začala plesová sezóna v úterý 11. listopadu. Tentokráte ji ale předstihla Praha, která uspořádala Zámecký ples při svíčkách již 7. listopadu. VIP osobnosti ji zahájily v elegantním stylu, noblesní a příjemné atmosféře.

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/102541/koranteng-se-priznal-v-cem-ho-borhyova-strci-do-kapsy.html

Moderátor Rey Koranteng zahájil na zámku plesovou sezónu, jejíž součástí nebyl jen tanec, ale také dražba pamětní medaile Heleny Vondráčkové, která letos slaví neuvěřitelných 50 let na scéně.

http://tv.blesk.cz/video/2155867/rey-koranteng-o-lucii-boryhove-je-lepsi-nez-ja.html

Tanečníkům v úvodu zazpíval Petr Kolář, večerem provázel miláček ženských srdcí, Rey Koranteng a na závěr celého večera vystoupila také  za velkého potlesku a zaplněného parketu Helena Vondráčková. Rey Koranteng se během večera proměnil také v dražitele pamětní medaile pro Helenu Vondráčkovou. Během dražby se podařilo pro Nadaci Táňy Kuchařové vybrat necelých 100.000 Kč, které poputují potřebným.

Foto: Fr. Jirásek

Tuto společenskou akci uspořádala a organizovala společenská agentura VIP osobnosti. "Jsem ráda, že jsme první a mohli jsme tak s naší společenskou špičkou odstartovat novou plesovou sezónu", řekl pro Blesk.cz její majitelka, Alena Hájková. "Také mám radost, že paní Vondráčková můj návrh na pamětní medaili přijala a Česká mincovna ji zpracovala ve stříbrné i zlaté verzi", dodala autorka celého tohoto projektu.

Mezi hosty nechyběla například odbornice na etiketu Eliška Coolidge, či plastický chirurg, doc. Jan Měšťák. "Ráda jsem Vás paní Aleno potkala a poznala na přímo tu energii. vřelost a autenticitu, která stojí za Vašim úspěchu a pověstí", vyjádřila své dojmy etikety, která školila v tomto obroz několik amerických rezidentů. O zábavu nebyla nouze, a tak se někteří hosté bavili až do pozdních nočních hodin. Nikdo z hostů se neopil, a tak se stejnou noblesou, jakou ples začínal, také končil.

Autor: Jakub Šmarda

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV