OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Praha předstihla Vídeň v zahájení plesové sezóny

Autor: Alka Hájková, 17. listopadu, 2014

Ve Vídni začala plesová sezóna v úterý 11. listopadu. Tentokráte ji ale předstihla Praha, která uspořádala Zámecký ples při svíčkách již 7. listopadu. VIP osobnosti ji zahájily v elegantním stylu, noblesní a příjemné atmosféře.

 

Petr Kolář roztančil parket

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/102541/koranteng-se-priznal-v-cem-ho-borhyova-strci-do-kapsy.html

Moderátor Rey Koranteng zahájil na zámku plesovou sezónu, jejíž součástí nebyl jen tanec, ale také dražba pamětní medaile Heleny Vondráčkové, která letos slaví neuvěřitelných 50 let na scéně.

http://tv.blesk.cz/video/2155867/rey-koranteng-o-lucii-boryhove-je-lepsi-nez-ja.html

Tanečníkům v úvodu zazpíval Petr Kolář, večerem provázel miláček ženských srdcí, Rey Koranteng a na závěr celého večera vystoupila také  za velkého potlesku a zaplněného parketu Helena Vondráčková. Rey Koranteng se během večera proměnil také v dražitele pamětní medaile pro Helenu Vondráčkovou. Během dražby se podařilo pro Nadaci Táňy Kuchařové vybrat necelých 100.000 Kč, které poputují potřebným.

Zářící hvězda na nebi již 50 let, Helena Vondráčková

Tuto společenskou akci uspořádala a organizovala společenská agentura VIP osobnosti. "Jsem ráda, že jsme první a mohli jsme tak s naší společenskou špičkou odstartovat novou plesovou sezónu", řekl pro Blesk.cz její majitelka, Alena Hájková. "Také mám radost, že paní Vondráčková můj návrh na pamětní medaili přijala a Česká mincovna ji zpracovala ve stříbrné i zlaté verzi", dodala autorka celého tohoto projektu.

Mezi hosty nechyběla například odbornice na etiketu Eliška Coolidge, či plastický chirurg, doc. Jan Měšťák. "Ráda jsem Vás paní Aleno potkala a poznala na přímo tu energii. vřelost a autenticitu, která stojí za Vašim úspěchu a pověstí", vyjádřila své dojmy etikety, která školila v tomto obroz několik amerických rezidentů. O zábavu nebyla nouze, a tak se někteří hosté bavili až do pozdních nočních hodin. Nidko z hostů se neopil, a tak se stejnou noblesou, jakou ples začínal, také končil.

Foto: VIP osobnosti

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna