OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hledáte prostor pro vánoční dárky a televizi? Máme pro vás typ! Praktické a elegantní skříně

VIPosobnosti.cz/Relax

skrin

 Foto: Staud.de

Nejen skvělý úkryt, ale také praktičnost nabízí skříně, které se pyšní nejen skvělým designem, ale také cenou. Nepropásněte akční nabídku.

Přehledně a prakticky využitý prostor je snem každé hospodyňky. Když se k němu přidá kvalita, krásný design i jednoduché ovládání, stane se skříň firmy Staud moebel ozdobou každé domácnosti. Nejen nově otevřený XXLUTZ, ale také další obchodní domy, jako je Moebelix či Sconto nabízí široký výběr produktů dlouhodobé německé kvality.  

Jednotlivé skříně se pyšní nejen luxusním designem, který jim dodává lesklý povrch, kombinaci skla a barev, ale také kvalitními kovovými úchyty a celkovým zpracováním. "Díky této kombinaci tyto skříně vydrží celoživotně. Na rozdíl od těch laciných, které sice na první dojem vypadají také dobře, ale po čase se rozsypou", vysvětluje pro VIPosobnosti.cz zástupce německé firmy Staud pro Česko, pan Vítězslav Hájek. Podle něj jsou tyto produkty také zajímavé tím, že nabízí variabilitu šířky, hloubky a výšky.

Samozřejmostí je, že také uvnitř je každá skříň vybavena různými posuvnými doplňky, které usnadňují pořádek, přehlednost i vizuálně čistý design. Tuto přehlednost ocení nejen paní domu, ale také muži, kteří si ve spěchu potřebují vybrat oblečení. Skříně jsou vybaveny osvětlením jak vnitřním, tak venkovním, což jim dodává nejen na luxusu, ale také praktičnosti. Skříně jsou tak určeny pro všechny od mladší až po starší generaci.

Do vnitřních prostor tak úsporně i přehledně uložíte oblečení, doplňky, ale také televizi, kterou na noc jednoduše zavřete, aby vás při spánku nerušila.

"Skříně firmy Staud jsou produktem dlouhodobé kvality a tomu odpovídá i cena. Přesto, že je vyšší, paradoxně ušetříte, protože už nemusíte za pár let kupovat jinou", říká Hájek. "Jsou pevné, stabilní, nadčasové, elegantní a jsou ozdobou každého interiéru", dodává zástupce německé firmy Staud moebel. Každý si tak pro sebe může vybrat nejen podle velikosti, designu,ale i finančích možností.

Pro VIPosobnosti exkluzivně Vít Hájek, zástupce německé firmy STAUD MOEBEL.

Více informací a fotografií naleznete: https://staudmoebel.de/

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV