OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Princ Jan Čenský prozradil, co má společného s indickou princeznou

9. března 2020/VIP OSOBNOSTI TV

Podívejte se a přečtěte si, jak indická princezna protancovala svůj život mezi Mistry svých oborů. S každým z nich autorku pojí nějaká vzpomínka.  Co navíc s Janem Čenským?

Tanec mezi Mistry Alka HájkováNe náhodou křest knihy moderoval Jan Čenský. "My se s Alenkou známe už 15 let a něco máme společné", prozradil pohádkový princ. "Kromě toho, že já už jsem princ ve výslužbě nás spojilo také společenské vystupování, kterému se Alena Hájková věnuje", vysvětlil lektor prvního dojmu a neverbální komunikace, Jan Čenský.

Pavel Větrovec společně s Felixem Slováčkem zahráli nádhernou skladbu Oči barvy holubí."Tuto píseň zpíval Karel Gott a my ji tady hrajeme dnes na velmi, velmi neobvyklé přání Alenky.", prozradil saxofonista a dlouholetý kamarád autorky knihy. Také s Pavlem Větrovcem ji pojí kamarádství staré více jak třicetl let.

Kmotr herec Václav Vydra přišel s originálním přáním: "Knize přeji prachy a Alence spokojené čtenáře". Plastický chirurg se dušoval, že oslavenkyně a autorka knihy od něj žádné korekce nemá, ale co není, prý může být", dodal věhlasná lékař. Křtu se zúčasnila řada dalších známých osobností. 

Copyright: Viposobnosti.cz/VIP osobnosti TV

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV