OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Proč je pro nás důležité společenské vystupování?

Alka Hájková, VIPosobnosti.eu

Osvojit si určité společenské návyky je základem úspěšných mezilidských vztahů.Tyto návyky bychom měli každý získat od rodičů nebo instituce, která nás od dětství vychovává, dále s učiteli a profesory nejen na školách, ale i v pracovním a osobním životě...

Abyste byli úspěšní nejen při přijímacím pohovoru, ale i později na pracovišti, je dobré znát základy společenského vystupování. Manuálů na toto téma dnes vychází nepřeberné množství. Společenské vystupování neobsahuje moc pravidel, jen je potřeba si je dobře zapamatovat a mít možnost si je procvičit  v praxi.

Oslovit můžete i naší agenturu VIP kurzy (email: VIPkurzy@centrum.cz), které se na problematiku úspěchu přijímacího pohovoru nebo kariéry specializuje. Umět se dobře chovat, společensky vystupovat bude pro Vás velkým pomocníkem při hledání zaměstnání a jednání s lidmi, ať už v práci nebo soukromí.

Dosažené vzdělání je nejen to, co jsme se naučili v hodinách  během školní docházky, ale i zkušenosti a zážitky, které nám přináší sám život.

Jak tedy začít? U sebe!