OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Producentka Alena Hájková

VIPosobnosti.cz/Kariéra

Alena Hájková MUDr. Libor Kment (2).jpg

Alena Hájková/Foto: Miloš Kraus

Lektorka, producentka, spisovatelka se zabývá konzultantskou a poradenskou činností od roku 2003. Mezi její významné klienty patří: hotel HILTON, farmaceutická společnost: MERCK, BOEHRINGER INGELHEIM či potravinářská společnost NESTLÉ a mnoho dalších.

Na téma SPOLEČENSKÉ VYSTUPOVÁNÍ publikuje v mainstreamových médiích (idnes.cz, ihned.cz, dama.cz, lidovky.cz, parlamentnilisty.cz, časopis ELIXÍR, VIPosobnosti.cz, atd..).  Vede zajímavé rozhovory s významnými osobnostmi napříč různých profesí. Je autorkou několika knih, viz níže.

Absoloventka Obchodní akademie Edvarda Beneše v Praze, Lidová konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze.

Své zkušenosti načerpala také během pracovního pobytu v Anglii a Německu.

Ve svých kariérních začátcích pracovala jako recepční na Indické ambasádě a Ferrero Rocher.

V roce 2003 založila vzdělávací agenturu STYLE, kterou v roce 2020 přejmenovala na agenturu Kouzlo úspěchu. V roce 2012 založila Společenskou agenturu a magazín VIPosobnosti.cz.

Během své kariéry se věnuje producentské činnosti. Je organizátorkou mnoha prestižních akcí,  během své praxe spolupracuje s významnými osobnostmi jako byl Karel Gott. Antonín Panenka, prof. MUDr. Jan Pirk DrSc., Arnošt Lustig, doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., skladatel Karel Svoboda, herec a moderátorJan Čenský, MUDr. Jan Cimický CSc., Václav Vydra, atd.... Někteří z nich jsou jejími hosty podcastů, talk show, VIP TV a současných seminářů.

Mezi její koníčky patří hudba, design či floristika.

Poslechněte si jeden z rozhovorů s Alenou Hájkovou: Frekvence 1

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV