OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rey Koranteng: Jsem milovník plesů a elegance

 5. prosinec 2014, VIPosobnosti.cz/Společnost

Foto: František Jirásek

Na zámku  nedaleko Prahy oficiálně odstartovala česká plesová sezóna 2014/2015! Moderátorem večera byla hvězda Televizních novin Rey Koranteng (40). Přijel sám, bez rodiny.

„Mám rád plesy. Lidé se baví, je to ukázka elegance, které je v běžném životě málo a člověk se také odreaguje a potká se s lidmi, se kterými se třeba dlouho neviděl,“ svěřil se nám Koranteng.

http://tv.blesk.cz/video/2155867/rey-koranteng-o-lucii-boryhove-je-lepsi-nez-ja.html

http://www.frekvence1.cz/celebrity-osobnosti/fotogalerie-co-spolu-delali-koranteng-a-vondrackova-na-zamku-15383.shtml

Jelikož byl na plese pracovně, během akce netančil. Jinak prý ale průpravu má. „Do tanečních jsem nechodil, ale časem jsem se nějaké kroky naučil,“ pochlubil se. A jak je to s jeho kolegyní Lucií Borhyovou (36), roztočil to s ní někdy na parketu? „Na mnoha plesech! Ale ona je lepší tanečnice než já,“ řekl s úsměvem Koranteng.

Na zámecký ples kromě něj dorazili také zpěvák Petr Kolář (47) nebo plastický chirurg Jan Měšťák (70). Ani jeden z nich netančil. Pořádně v bocích se naopak hýbala Eliška Hašková Coolidge (73), která radila pěti americkým prezidentům.

Zámecký ples při svíčkách pořádala Společenská agentura VIP osobnosti.

Zdroj: http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/102541/koranteng-se-priznal-v-cem-ho-borhyova-strci-do-kapsy.html

Autor: Luboš Procházka,Frekvence1

Doporučujeme