OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rey Koranteng v aquaparku. Fanoušek ho hodil v tričku do vířivky

14. září 2019/VIP osobnosti TV

V rámci sportovního dne v Aquapalace Praha zajistila agentura VIP osobnosti známé tváře, které přispěly k pohodovému i adrenalinovému dni.

Moderátor Rey Koranteng si užil sportovní odpoledne v aquaparku.  Ping pong, paddleboard nebo vodní přehazovaná, ale také moderování. Podívejte se obrazem, jak si nakonec poradil i s fanouškem.

Rey Korantent ping-pong/Foto: VIPosobnosti.cz

Tento víkend v Aquapalace Čestlice odstartovaly sportovní aktivity Let´s be active s cílem užít si spoustu zábavy, adrenalinu i pohybu. Návštěvníky tohoto vodního světa přišly podpořit i známé osobnosti, mezi nimi jako první Rey Koranteng. Od začátku byl v obležení fanoušků a žádostí o autogram či společné foto. Nakonec se tento oblíbený moderátor přeci jen dostal společně s návštěvníky vodního světa k jednotlivým sportovním disciplínám.

Rey Korantent ve vířivce/Foto: VIPosobnosti.cz

První z nich byl ping pong. Aby si mohli s Korantengem lidé zahrát, stáli na něj frontu. Ten se pustil do hry, ale během několika minut ho zradily žabky, takže mač dohrál už bosý. V nestřeženém okamžiku ho jeden z jeho fanoušků vzal a hodil do vířivky.

Rey Korantent moderace/Foto: VIPosobnosti.cz

Další zajímavou disciplínou byla vodní přehazová. Soutěž, kterou Rey Koranteng celou odmoderoval. Asi nejzajímavější byly závody na paddleboardech. Tu si stejně jako další zábavu užil oblíbený moderátor dokonale. Nadšeni byli také návštěvníci akvaparku. Ti se v průběhu následujícíh sportovních víkendů a klání můžou těšit i na další osobnosti.

Foto a video: VIPosobnosti.cz/VIP osobnosti TV

Jakékoliv využití fotografií a textu vč. videa je zakázáno bez souhlasu vydavatele.

Doporučujeme