OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rey Koranteng vyměnil moderování za koloběžky

VIPosobnosti.cz/Společenská agentura VIP osobnosti, 16. 5. 2014

 

Rey Koranteng/VIPosobnosti.cz

Moderátor hlavních zpráv TV NOVA, Rey Koranteng se přišel podívat na VIP tenis cup, který pořádala agentura VIP osobnosti jako host, protože tenis nehraje. V čem ale exceluje je badminton, jízda na čtyřkolce a jak předvedl, také na koloběžce.

Na koloběžce si vyjel na výlet s majitelem zámku a vrátil se doslova nadšený. "Bylo to moc příjemné. Krásná krajina a skvělá jízda. Dolů to byl pořádný sešup", pochaloval si Rey Koranteng. "Já si rád zahraju badminton a když vidím, jak se tady všichni skvěle baví, mrzí mě, že tenis nehraju", dodal moderátor. Už teď ale Rey Koranteng přemýšlí nad závody na koloběžce a těší se, jak si zahraje na zámku badminton.

Václav Vydra s Pavlem Větrovcem

Jízdu na koloběžkách si vyzkoušel také herec Václav Vydra, který si na tenis odskočil mezi dvěma představeními v divadle na Vinohradech. Herec je ale spíše zvyklí na jízdu na koních a na kole, ale tato sportovní disciplína se mu také zalíbila. "Škoda, že musím odjet na představení, rád bych tady s vámi zůstal a zahrál si tenis", zalitoval Václav Vydra.

VIP osobnosti Tenis Cup na zámku

Foto: VIP osobnosti

Doporučujeme