OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Režisér Adamec řádil s dětmi v akvaparku

, 5.2.2013, VIPosobnosti.cz

IMG_1402.jpg

Rodina režiséra Adamce už je zase kompletní, a tak strávila den v čestlickém aquaparku. Tobogány, skluzavky i vlnobití si užívaly především jejich děti Jasmínka (4) a školák Daník (7) s kamarádem Kubou (14). Během příjemného odpoledne, které pro ně ve spolupráci s čestlickým aquaparkem připravila společenská agentura VIP osobnosti, rodina navštívila saunový svět, kde ocenila nový redisign římských saun. Manželům Adamcovým se líbil nejen nový interiér, ale také intimita prostředí. Moderátorka tu navštívila také fyzioterapeuta, se kterým konzultovala své zdravotní problémy.

K rodině Adamcových se přidal také jejich kamarád, Kuba Hájek, který hraje studenta v oblíbeném seriálu Gympl. Protože si ale také zahrál v Cestách domů, měl si s režisérem Adamcem o čem povídat.

Protože se po operaci nemohla ještě koupat, seděla Jana Adamcová u bazénů s tobogány v županu a sledovala, jak její manžel, režisér Adamec, řádí s dětmi. „Jana se nevyhnula operaci páteře, která dopadla dobře. Už také moderuje zprávy, a já jsem tak mohl začít točit 6. sérii seriálu Cesty domů,“ vysvětlil režisér pro VIPosobnosti.eu. „Diváci se mají na co těšit, protože v jednotlivých rodinách nastanou velké zvraty,“ dodal. Režisér Adamec  patří s rodinou ke stálým hostům aquaparku, natáčel tu také přímý přenos  Silvestr 2011 s Karlem Gottem, Lucií Bílou a dalšími umělci.

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV