OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rok Psa 2018 přinese podle Dagmar Kludské nejen výkyvy nálad, ale také erotické léto

V čínské astrologii bude rok 2018 ve znamení Psa. Magazín VIPosobnosti.cz se zeptali známé kartářky na to, co nám v roce Psa přinesou planety.Podle  Dagmar Kludské se můžete v těšit nejen na silné emoce, napětí, ale i léto nabité erotikou.

Astrologicko-karetní rok 2018 podle kartářky Dagmar Kludské

Rok Psa 2018 podle čínské astrologie je paradoxní v tom, že přináší současně štěstí a rozpory. Ačkoli pes ve své podstatě je silný, houževnatý, bojovný, plný života a má ty nejlepší úmysly a potřebu chránit, je i zranitelný a nevyznačuje se velkou trpělivostí. Velmi záleží na tom, jak je s ním zacházeno. Stejně jako člověk těžko snáší hrubé zacházení a výbuchy hněvu. Pro něj je přítel nebo nepřítel. Bílá nebo černá, jinou barvu nezná. Ublíží-li mu někdo, je prudký, nekontrolovatelný a vždy připraven k útoku. Pes ve zvířecí říši je první, kdo vidí rizika a nenechá si nic líbit. Dokáže prosadit svou autoritu kdykoli chce a začne jednat. Proto je třeba v roce 2018 urovnávat konflikty smírnou diplomatickou cestou, nikoli ohnivými výhrůžkami a nastolit jednotu země a vesmíru.

Začátek roku 2018 přináší překotné tempo, výkyvy nálady, nesoustředěnost, nervozitu a zvýšený zájem na otázky světového politického a mírového dění. Bezpochyby to bude rok plný napětí a silných emocí. Až do léta budeme prožívat širokou škálu pocitů a střídající období zkoušek a vleklých krizí. S velkým zájmem budeme bedlivě sledovat mezinárodní napětí, upevňování vztahů a náboženské víry mezi jednotlivými zeměmi a vleklou řevnivost mezi Severní Korejí, Ruskem, Amerikou a jinými státy.

Od března až srpna se mnohým vyskytne šance na nové pracovní příležitosti, ale stejně tak hluboká rizika. Léto přináší fázi nabitou erotikou. Láska bude hnacím motorem mnoha lidí. Září bude trochu kritické a vaše city projdou zkouškou. Jenom to, co má pevný základ bude mít v budoucnu trvání.

Na podzim bychom měli zaznamenat mnohem umírněnější politické, duchovní a ekonomické zájmy na světové scéně. Rozhodně však nemáme vyhráno, invaze muslimských uprchlíků bude i nadále proudit všemi směry především do Evropy a bude na jednotlivých státech, jak dokážou vynaložit veškeré úsilí a prostředky k vyřešení migrace. Rovněž je důležité materiální zabezpečení rodiny a pojištění nemovitostí.

Rok 2018 planety Venuše, Jupiter, Uran a Saturn podpoří naši lásku, pozitivní mysl, energii i naše schopnosti, přestože to mnohdy nebude lehké. Přináší tvůrčí inspiraci osobám pracujícím ve vědě, technice, zdravotnictví, školství, v umělecké branži, v reklamě, v masmédiích, v módě, v gastronomii, ale také drobným živnostníkům a dělnickým profesím. Záleží vždy na každém z nás, jak se chopíme šance. Bude horké léto a tuhá zima. Hlavní podmínkou je, abyste se cítili svěží na těle i na duchu, různorodost událostí, komunikace a sportovní aktivity. Volný čas se snažte využít k relaxaci, zapomeňte na přehnanou konzumaci jídla, alkoholu a především drogy. Vychutnejte si každý den, zbytečně neriskujte, soustřeďte se na své záležitosti, a pokud musíte někam cestovat, za volant usedejte klidní a střízliví. Důležité je nepodléhat emocím, posilovat víru v zemský řád a neztrácet optimismus.

Legendární astrolog Nostradamus, již v 16. století přečetl budoucnost planety Země až do roku 5759, takže žádné katastrofické scénáře by se neměly konat, kromě plejády různých přírodních katastrof. Věřme tedy, že přes silné emoce a všechna napětí nám hvězdy přejí a splní naše očekávání …

Autor: Dagmar Kludská pro VIPosobnosti.cz

Foto: VIPosobnosti.cz