OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sanitka II je nejen emotivní, ale také akční 

 VIPosobnosti.cz/Společnost

Kuba Sanitka 1

Jakub Hájek, Foto ČT

Režisér Filip Renč se ujal natáčení druhé série slavného seriálu Sanitka. Pojal ho opravdu akčně a autenticky. O režisérově originalitě, působivosti, ale i drsnosti  se diváci přesvědčili již v cyklu Nemyslíš, zaplatíš, který natočil v rámci bezpečnostní kampaně pro Besip.

Nejen, že scény vypadají naprosto opravdově, ale také práce maskérů je vynikající. Vidět zraněné při natáčení  vyvolává stejně silné emoce jako pohled na skutečné nehody a úrazy.

Jednotlivé obrazy mají spád, akčnost, ale díky skvělému štábu i velmi příjemnou atmosféru.

Režisér i štáb mají k dispozici nejnovější techniku, super moderní vozy záchranné služby, špičkové herce, takže náklady na seriál jsou vysoké.

"Toto  vše se musí projevit ve kvalitě jednotlivých scén i celkovém dojmu,“ říká režisér Filip Renč. Dodává také, že by rád odevzdal velmi kvalitní a zároveň nevšední dílo, jaké tu ještě nebylo.

Sanitka II se na televizních obrazovkách objeví v druhé polovině roku 2013. Před tím budou odvysílané všechny díly velmi úspěšné Sanitky I, kterou před 27 lety režíroval a přivedl na svět Jiří Adamec.

Pavel Zedníček, představitel legendárního seriálu Sanitka, aliaz Fanda Beznoska se opět objeví v nových dílech seriálu Sanitka. "Z té naší staré party nám umřel už v první sérii Sanitky I Barťák /Jiří Bartoška/, na nevyléčitelnou nemoc krve. Jeho odchod na věčnost byl natočen velmi dojemně. Dnes se tu setkávám se stejnými herci, kteří se mnou v minulé sérii hráli, jako například Petr Kostka, Svatopluk Skopal, Zlata Adamovská nebo Jarda Hanzlík," vzpomíná Zedníček.

Z nových herců se představí například Marek Vašut, Michal Dlouhý, nebo Dagmar Veškrnová.

Autor:Alena Hájková

Spolupráce

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu   

VIP TV