OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sanitka II je nejen emotivní, ale také akční 

Alka Hájková, VIPosobnosti.eu

Režisér Filip Renč se ujal natáčení druhé série slavného seriálu Sanitka. Pojal ho opravdu akčně a autenticky. O režisérově originalitě, působivosti, ale i drsnosti  se diváci přesvědčili již v cyklu Nemyslíš, zaplatíš, který natočil v rámci bezpečnostní kampaně pro Besip.

Nejen, že scény vypadají naprosto opravdově, ale také práce maskérů je vynikající. Vidět zraněné při natáčení  vyvolává stejně silné emoce jako pohled na skutečné nehody a úrazy.

Jednotlivé obrazy mají spád, akčnost, ale díky skvělému štábu i velmi příjemnou atmosféru.

Režisér i štáb mají k dispozici nejnovější techniku, super moderní vozy záchranné služby, špičkové herce, takže náklady na seriál jsou vysoké.

"Toto  vše se musí projevit ve kvalitě jednotlivých scén i celkovém dojmu,“ říká režisér Filip Renč. Dodává také, že by rád odevzdal velmi kvalitní a zároveň nevšední dílo, jaké tu ještě nebylo.

Sanitka II se na televizních obrazovkách objeví v druhé polovině roku 2013. Před tím budou odvysílané všechny díly velmi úspěšné Sanitky I, kterou před 27 lety režíroval a přivedl na svět Jiří Adamec.

Pavel Zedníček, představitel legendárního seriálu Sanitka, aliaz Fanda Beznoska se opět objeví v nových dílech seriálu Sanitka. "Z té naší staré party nám umřel už v první sérii Sanitky I Barťák /Jiří Bartoška/, na nevyléčitelnou nemoc krve. Jeho odchod na věčnost byl natočen velmi dojemně. Dnes se tu setkávám se stejnými herci, kteří se mnou v minulé sérii hráli, jako například Petr Kostka, Svatopluk Skopal, Zlata Adamovská nebo Jarda Hanzlík," vzpomíná Zedníček.

Z nových herců se představí například Marek Vašut, Michal Dlouhý, nebo Dagmar Veškrnová.

MUDr. Zdeněk Schwarz: Na záchrance jsem vlastně náhodou