OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sanitka II končí velkým neštěstím

Autor: Alka Hájková

V posledních dílech úspěšného seriálu Sanitka II bouchne na koncertě Viléma Čoka  plyn. Přijíždí sanitky s lékaři a hasiči, kteří se snaží mladé návštěvníky zachránit. Některým z nich už ale bohužel nebylo pomoci.

Na snímku jeden ze zraněných. Jan Hájek

"Líbili se mi kostými. Filip Renč točí všechny scény velmi pečlivě. Leželi jsme na zemi v klubu zavalení pod sutí. Vyprošťovali nás hasiči a zhzáchranka. Někteří mí kamarádi zemřeli, jiní byli zranění." říká jeden ze zraněných Jan Hájek.

Muzikant Vilém Čok si pochvaloval práci režiséra Filipa Renče:" Bylo to akční, mělo to spád. Připadal jsem si jako v americkém filmu", říká Čok a dodává, že mu bylo líto mladých, kteří trpělivě natáčeli i v noci a nechali se maskéry upravit tak, aby vše působilo autenticky.

Nejen podle něho, ale i ostatních návštěvníků konceru Viléma Čoka byla velmi nepříjemná představa, že by se něco takového stalo doopravdy.