OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sanitka II končí velkým neštěstím

VIPosobnosti.cz/Společnost

Na snímku jeden ze zraněných. Jan Hájek

V posledních dílech úspěšného seriálu Sanitka II bouchne na koncertě Viléma Čoka  plyn. Přijíždí sanitky s lékaři a hasiči, kteří se snaží mladé návštěvníky zachránit. Některým z nich už ale bohužel nebylo pomoci.

"Líbili se mi kostými. Filip Renč točí všechny scény velmi pečlivě. Leželi jsme na zemi v klubu zavalení pod sutí. Vyprošťovali nás hasiči a zhzáchranka. Někteří mí kamarádi zemřeli, jiní byli zranění." říká jeden ze zraněných Jan Hájek.

Muzikant Vilém Čok si pochvaloval práci režiséra Filipa Renče:" Bylo to akční, mělo to spád. Připadal jsem si jako v americkém filmu", říká Čok a dodává, že mu bylo líto mladých, kteří trpělivě natáčeli i v noci a nechali se maskéry upravit tak, aby vše působilo autenticky.

Nejen podle něho, ale i ostatních návštěvníků konceru Viléma Čoka byla velmi nepříjemná představa, že by se něco takového stalo doopravdy.

 

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna