OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sebevzdělávání nám přináší nejen úspěch, ale také užitek

VIPosobnosti.cz/Kariéra 

Kouzlo úspěchu knihy

        Foto: inpage.cz

 

Průběžná práce na sobě, sebevzdělávání je důležitou motivací pro (sebe)zdokonalování. Vnitřně nastaví člověka na společnost, ve které se chce úspěšně a s lehkostí pohybovat. V čem tedy spočívá kouzlo úspěchu?

V čem je důležitá znalost ekonomickýckých aspektů, finanční gramotnosti, které úzce souvisí s úspěchem a je souborem znalostí a dovedností, které člověku umožňují porozumět financím a správně s nimi zacházet v různých životních situacích. 

Jakub Hajek

Foto:nevestasnu.cz

Jakou image zvolit v souladu se svojí osobností, zaměstnáním, proč a jak se stát oblíbenou i charismatickou osobnosti. Proč psaná i nepsaná pravidla společenského vystupování patří k základům úspěchu, jak si zajistit nepřehlédnutelnost či jak si diplomaticky naklonit druhé. Proč a jak moc je důležité umět vycházet s lidmi. Jakou roli hraje estetické cítění, náš vzhled ve vztahu k sobě samotným, okolí i pro úspěch. Jak sport  pomáhá k obnově fyzické kondice a jak uzdravuje duši? Nejen toto se dozvíte v našich seminářích.

Autor: Jan Čížek

Doporučujeme