OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Soutěž o knihu Kuchařka stylu moderního muže

Společně s magazínem VIPosobnosti.cz můžete exkluzivně soutěžit o 3 knihy Kuchařka stylu moderního muže. Lukáš Otys alias Lukáš-cukrář napsal praktickou, zábavnou a mimořádně užitečnou příručku pro opravdové gentlemany 21. století.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÝHERCŮM GRATULUJEME A ZASÍLÁME KNIHU

Soutěž probíhá od 6. května 2019 do 20. května 2019

Soutěžní otázka: Lukáš Otys je spolumajitel jaké cukrárny? 

  1, Saint Tropez

  2, IF Café

  3, Myšák

  Etiketa, oblékání, randění, stravování, cvičení, hygiena, správné techniky relaxování či sebevzdělávání… Je toho hodně, co by měl moderní gentleman zvládnout! Lukáš Otys – autor „dortoblogu“, zkušený manažer, spolumajitel známé pražské cukrárny Saint-Tropez, gurmán a milovník života – podává pomocnou pravačku všem chlapům, kteří to vše chtějí dokázat s elegancí a na úrovni.  Kuchařka stylu moderního muže přináší 7 kapitol plných příhodných rad, tipů a fotografií, které doplňují rozhovory se specialisty v dané oblasti, třeba s proslulým ševcem, barberem či zkušenou koučkou. Novinka se na knižním trhu objeví v první polovině dubna a potěší nejen pány, ale také ženy a dívky, které dosud marně hledaly ten správný inspirativní dárek pro své partnery, tatínky či kamarády.

  Více nejen o knize, ale i odpověď na soutěžní otázku naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=N2bnSjHEFXg&t=146s

  Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na e-mail: soutez@viposobnosti.cz, do předmětu napište KNIHA! Výherce bude informován prostřednictvím e-mailu a výhra zaslána do jednoho měsíce od data ukončení soutěže.

  Podmínky soutěže:

  Vylosovaní budou o výhře informování po ukončení soutěže na svůj e-mail. Knihu Kuchařka stylu moderního muže není možné měnit za finanční obnos. Není určena k dalšímu přeprodeji.