OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenská agentura VIPosobnosti slavila 10 let tenisovým turnajem VIP tenis cup

Autor: Alka Hájková, 3.6.2013

Naše Společenská a mediální agentura oslavila své 10. narozeniny tenisovým turnajem VIP osobnosti tenis cup jak jinak, než s VIP osobnostmi. Pogratulovat  přišli osobnosti z kultury, sportu, podnikání, showbyznysu, ale i veřejného života. Pro gratulanty byl přichystán celodenní turnaj v tenise, který se konal 2. června 2013 v Club hotelu Průhonice.

Tento královský sport si přišel zahrát například skvělý herec a člověk Václav Vydra, muzikant a producent Karel Vágner, saxofonista Felix Slováček, režisér Filip Renč, fotograf Jakub Ludvík, Adriana Sobotová, moderátor Jan Rosák, muzikant Petr Janda, Zdeněk Merta, moderátoři Jiří Krampol a Saša Hemala, či muzikant Petr Vondráček. Nechyběli samozřejmě ani takový sportovci jako fotbalisti Tonda Panenka a Martin Hašek, který si zahrál se svoji manželkou.

Skvělou sportovní kondici předvedl také JUDr. Tomáš Sokol, Vlastimil Ježek, generální ředitel Obecního domu v Praze. Tenisový turnaj se konal v den, kdy nejen Prahu zasáhla povodeň, a tak se na poslední chvíli omluvil jeden z hráčů, starosta Prahy 1, Oldřich Lomecký.

Přesto, že pro některé hráče byla kvůli povodním i pracovním povinnostem cesta komplikovaná, dorazli všichni.

V poledne byl turnaj přerušen, aby Václav Vydra, Karel Vágner, Jirka Krampol nebo Petr Janda slavnostně nakrojili dort a majitelka Společenské agentury, Alena Hájková sfoukla 10 svíček na dortu, na kterém si později všichni skvěle pochutnali. Tento nádherný dor věnovala cukrárna Saint Tropéz na Praze 1, ve Vodičkově ulici. Hosté k němu popíjeli pravou kávu Dallmayr .

Petr Janda odpoledne strávil nejen na kurtech, ale také se svoji nejmladší dcerkou Rozárkou, o kterou se pečlivě a láskyplně staral. Vaše Vydra z turnaje odjel do jižních Čech, kde na něho čekalo další natáčení.

Na kurtech, ale také v hotelu, kde byly přichystány jednohubky, jako třešínka na dortu byl od rána již přichystán grilovaný kanec a skvělý raut, na kterém si v družném rozhovoru pochutnával Tonda Panenka, Martin Hašek, Karel Vágner, Felix Slováček nebo Adriana Sobotová.Protože tady panovala výborná nálada, o kterou se postaral také moderátor a tenista Miky Zima, hosté i hráči v průhonickém hotelu seděli a povídali si až do pozdních odpoledních hodin.

Vítězové tenisového turnaje VIP osobnosti tenis cup obdrželi od zástupců firem luxusní ceny německé firmy, která se zaměřuje na prodej kuchyní NOLTE Küchen, dárkový šek obchodního domu LUTZ XXL, dárkový set lahodné kávy Dallmayr, či 10letý značkový koňak .

Ti, kteří nehráli tenis si zahráli bowlingový turnaj. Pro vítěze byla přichystána cena, a to hodinová jízda luxusním vozem Ferrari a Lamborghini.

Jak probíhala tato příjemná společenská akcese podívejte v následující fotogalerii:

Foto: Fr. Jirásek, Mirek Malec

Doporučujeme