OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Star Dance nejen v rytmu Karla Gotta

10. září 2019

 

Na podzim odstartuje jubilejní řada taneční soutěže Star Dance. Připomene nejen to nejlepší z historie, ale přinese i atraktivní noviky. Nejen, že si v této soutěži zatančí známí rybář, ale bude věnována našemu hudebnímu králi.

Desátý jubelní ročník taneční soutěže Star Dance přinese několik novinek. Mezi nimi nejen nové taneční páry, ale také hned druhý soutěžní večer bude věnován letošnímu jubilantovi  Karlu Gottovi, a to prostřednictvím těch nejlepších skladeb.

Další novinkou nazvanou Dance with company bude stepařské číslo pod vedením mistra Tomáše Slavíčka. Finále se ponese ve velkolepém stylu. Představí všech deset párů a připraveno bude hudební předvánoční překvapení.

Karel Gott tour 2012

Star Dance, tancem noblesy a elegance opět provedou opět Tereza Kostková a Marek Eben. Na dotaz, k jakému tanci by přirovnal moderátor svoji cestu ve Star Dance, Eben odpověděl, že to pro něj bude skočná, až se u toho zadýcháme. A co by popřála k jubilejnímu 10. výročítéto soutěže Tereza Kostková? "Aby ho mělo stále publikum tak rádo a těšilo se z něj tak upřímně, jak i letos cítím, že se těší," popřála moderátorka této taneční soutěži.

Diváci se můžou těšit na taneční dvojice, mezi kterými nebude příklad chybtě Jakub Vágner s partnerkou Michaelou Novákovou, Miroslav Hanuš  a Adriana Mašková či Gabriela Koukalová a Martin Prágr. Taneční maratón odstartuje v sobotu 12. října na ČT.

Alena Hájková

Foto: VIPosobnosti.cz a Fr. Jirásek