OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Štěstíčko zpívajícího právníka Petra Pečeného. Vyráží na miniturné

4. listopadu 2019

Našel zpívající právník Petr Pečený aliaz Doctor P.P. Štěstíčko? Zřejmě ano, protože vyráží na své první česko-slovenském minitour se slovenskou skupinou Smola a Hrušky.

 

JUDr. Petr Pečený, aliaz Doctor PP/Foto:Mário Puzder

 

Kapely navazují na úspěšnou koncertní spolupráci před několika lety a u příležitosti turné natočili společnou píseň ŠTĚSTÍČKO, v níž jako host vystupuje Martina Pártlová. „Byla to nečekaná nabídka, když se tito fešáci objevili na mém koncertě s Čechomorem, tak jsem si řekla: Oni to myslí vážně. Pro mě to byla velmi pozitivní zkušenost. S klukama je radost spolupracovat a natáčení klipu v Praze jsem si opravdu užívala“ komentuje Martina.  Autor písně a frontman skupiny Smola a Hrušky – Spoko Kramár se svěřil o vzniku československé písně: „Píseň Štěstíčko nepřímo navazuje na song Český turista v Tatrách. Na Youtube jsem slíbil, že do roka a do dne vznikne další píseň, a to bylo Štěstíčko s Martinou Pártlovou a Doctorem P.P. Vznikla téměř romantická skladba, kde Doctor P.P. hraje príma bráchu Martiny“.

Rozhovor s Petrem Pečeným můžete shlédnout zde:

 https://youtu.be/JDf_LX8_Fgw

„S Martinou jsem se poprvé sešel v degustační komisi festivalu vína, který v Mníšku pod Brdy pořádá Honza Rosák. Tam sem poznal, že kromě zpívání, rozumí i vínu, což dokážu ocenit. Takže jsem si společné natáčení také velmi užil, i když se, jak je mým zvykem popíjelo místo vína moje oblíbené šampaňské“ říká frontman Doctora PP Petr Pečený, který se už těší na oslavu konce turné, která proběhne po pražském koncertě, 15. listopadu v Malostranské Besedě.

Celkem 4 koncerty kapel Doctor P.P. a Smola a Hrušky se odehrají:

Košice (8. 11.), Nové Mesto nad Váhom (9. 11.), Brno (14. 11.)  Praha (15. 11.).

 

Klip najdete zde:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=JRwsHNXQGs4

foto: Mário Puzder