OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

To jsou fámy, říká Karel Gott. Jsem tady a mám se fajn

12. únor 2019/VIPosobnosti.cz/Kultura

Karel Gott/Foto:Fr. Jirásek

Dnes se objevily spekulace nad úmrtím Karla Gotta. Zpěvák žije, je tu stále s námi a posílá jasný vzkaz!

V médiích se dnes od dopoledne novináři vzájemně doptávali, jak je to se zdravím Karla Gotta, resp. je-li zpěvák naživu. Fakt, že je Gott stále mezi námi magazínu VIPosobnosti.cz potvdil jeho dvorní pianista: " Není to pravda," napsal nám Pavel Větrovec, který doprovází Mistra na koncertě 23. února. Tato zpráva vyděsila i muzikanta Felixe Slováčka, který o této "zaručené informaci" také nic nevěděl.

Karel Gott, který kdysi nazpíval písničku "To jsou fámy" a "Už pohřbili mě stokrát", posílá jasný vzkaz: "Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: fajn se mám," stojí na facebookovém profilu mnohonásobného slavíka.

Takové zprávy posílají do médií anonymní zoufalci. My držíme Karlu Gottovi palce, aby se brzy uzdravil, neboť ho v minulém týdnu postihl zánět horních cest dýchacích a  a přejeme hodně zdraví a pohody.

Autor:  Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV