OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Trápí vás špatný spánek? Může to být z těchto příčin

Alena Hájková, 25.únor 2016, VIPosobnosti.eu

Ráno vstát svěží, v dobré náladě s pocitem, že nás nic nebolí již není samozřejmost. Příčin může být hned několik. Některé z nich se dají odstranit v krátkem čase. Stačí pár triků a hluboký spánek je zpátky.

Noční obracení se na posteli, přemýšlení nad tím, co jsme měli udělat, nebo neudělali, co nás čeká další den, vztahy v rodině či zaměstnání, ale i špatná finanční situace může vést k přerušovanému spaní. Ráno jsme celý zlámaní a tak start do nového dne nezačíná nejlépe.

Protože jsme přes den zahlceni různými úkoly, pracovními i domácími povinnostmi, zbývá nám čas na přemýšlení ve chvíli, kdy bychom měli usínat a myslet spíše na něco příjemného. Místo toho někteří lidi berou do ruky mobil, připojí se na facebook či čtou různé negativní zprávy a čekají, až "padnou" únavou. 

Tímto způsobem usínání ale trpí naše psychika a tak nejen, že špatně spíme, ale také začínáme tloustnout. Noční vstávání k ledničce, spíži, nám na klidném usínání a vyrovnanosti nepřidá. Na váze nabíráme především ale proto, že se naše tělo dostává do stresu. V noci pak nemá klid zpracovat nejen naše naše zážitky, ale ani správně nefunguje metablismus.

Dalším důvodem může být nevhodně vybraná matrace, která nám například neumožní rovnoměrně rozložit naši váhu, a tak jsme ráno celý rozlámaní.

Také špatně postavená postel v ložnici, nevhodná kombinace barev na zdi, závěsů, světel a doplňků může být příčinou neklidného spaní. Podíl na neklidném spánku mají i některé předměty umístěné v ložnici, které vyzařují negativní energii.

Pokud potřebujete odstranit některé z příčin, pomoci s výběrem kvalitní zdravotní matrace, najít cestu k bezstarostnému, lehkému, ale i příjemnému spánku, rádi vám poradíme a najdeme s vámi to nejlepší řešení pro vás. Máme pro vás i "něco navíc".

Konzultace a dotazy vám rádi zodpovíme na tel.č.728 643 953

http://www.artterapiestesti.cz/inpage/bydleni-podle-indickeho-feng-shui-vastu/

Foto: archiv VIPosobnosti.eu

Přidat komentář