OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Václav Klaus opět zaujal. Tentokrát svojí image: být stále mlád

2. srpna 2017, Společenské události

Prestižní tenisový turnaj si nenechal ujít profesor Václav Klaus. Bývalý prezident vždy věděl, čím a jak zaujmout a získat pozornost. To se mu podařilo i tentokrát. A zřejmě nejem ve sportu, ale i v oblékání se drží hesla: For ever young. Jeho džínový outfit tomu naprosto odpovídal. I přes svůj výstřední model ale nezapomněl na etiketu a své hosty vítal u vchodu. K těm nejbližším pozvedl číši vína a osobně je přišel pozdravit. Klaus však na kreativní úbor rozhodně nebyl sám. Je vidět, že VIP osobnosti si ze sebe občas umí udělat legraci.

Foto: prof.Václav Klaus se svými přáteli

Na party dorazili nejen movití podnikatelé, hokejový reprezentant Patrik Eliáš, ale i krásky jako modelka Zuzana Stránská spisovatelka Darina Ničová. Sexy herečka Barbora Mottlová dorazila v doprovodu člena své kapely, Pavla a s úsměvem přiznala, že když hraje tenis, je to spíš velká legrace, než sport. Rychlé a luxusní vozy se jí moc líbí, ale sama by si nic takového nepořídila. „Dávám přednost raději bezpečnějším vozům. Vím, jaká jsem střelkyně, proto bych se trochu bála o okolí. A o sebe ještě víc,“ směje se půvabná herečka.Mezi hosty se objevil i známý fotograf Jadran Štelík." Panu prezidentovi Klausovi jsem vytvořil fotografický obraz," říká pro VIPosobnosti.cz fotograf.

Foto: Majitelka agentury VIP osobnosti, fotograf Jadran Šetlík 

Není prezident jako prezident, zatímco naše současná hlava státu si s módou příliš hlavu neláme, bývalý prezident Václav Klaus ani v pokročilejším věku neváhá objevovat nové trendy a obléknout si módní výstřelky. Jelikož je Klaus zapáleným tenistou a zároveň členem klubu, nemohl chybět na tenisové párty roku v rámci Advantage Cars Prague Open. Již tradiční večírek k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open na pražské Štvanici byl opět oslavou luxusu, nadupaných supersportů, jídla a pití a skvělé zábavy. Již po čtvrté se moderace večírku ujal moderátor Leoš Mareš.

Moderátor Leoš Mareš

Dress code ve stylu creative smart casual ponechával přítomným možnost své outfity trochu ozvláštnit a nedržet se striktně předepsaných konvencí. Klaus tedy dal prostor své kreativitě a oblékl se vy stylu, za který by se nemusel stydět ani dvacetiletý hipster. Ohrnuté kalhoty, přiznané ponožky, hnědé polobotky a kárované sako.  Přítomná smetánka se jednoznačně shodla, že v takovém outfitu Klause ještě neviděla, nejen že vypadal jako švihák lázeňský, ale moderní oblečení mu ubralo minimálně patnáct let.

Klaus však nebyl sám, kdo pojal párty kreativně. Majitel časopisu Menhouse David Radil  popustil uzdu své fantazii a přišel oblečený jako arabský šejk, což budilo mezi přítomnou smetánkou minimálně stejný rozruch jako hipsta model našeho bývalého prezidenta. 

Zdroj a foto: Advantage cars, VIPosobnosti.cz