OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Váš osud ve Vašich rukou: Magické vykládací karty Stanley Bradleyho

14. listopad 2018

Chcete svým blízkým věnovat nevšední vánoční dárek, vědět, co vás čeká v novém roce, jak na tom budete s láskou, penězi či zda získáte zajímavou práci? Soutěžte exkluzivně s magazínem VIPosobnosti.cz o 3 balíčky magických vykládacích karet Stanley Bradleyho. Výherci těchto karet si můžou pomocí magických obrázků a jednoduchého návodu sami vyvěštit svoji budoucnost.

Magické vykládací karty/Foto: archiv Staley Bradley

Stanley Bradley je známý a zkušený vizionář a psychotronik. Napsal již několik zajímavých publikací, které byly vždy v krátké době vyprodány. Součástí této knihy jsou "MAGICKÉ OBRÁZKY", které jsou určeny skutečně pro každého, protože k jejich výkladu není zapotřebí jasnozřivých schopností. Jsou připraveny tak, aby bylo jejich použití co nejjednodušší.

SOUTĚŽ:

Začátek soutěže:  14. listopad   2018

Konec soutěže:    14. prosinec  2018

Soutěžní otázka:  Jak se jmenuje Stanley Bradley vlasním jménem?

a) Stanley Bradley

b) Stanislav Brázdil

c) Stanislav Brázda

Čtěte také: https://www.viposobnosti.cz/inpage/jaky-bude-rok-2019-pro-cesko-podle-stanley-bradleyho/

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na e-mail: soutez@viposobnosti.cz, do předmětu napište Stanley Bradley! a to do 14. prosince 2018.

Podmínky soutěže:

Vylosovaní budou o výhře informování po ukončení soutěže na svůj e-mail. Magické karty není možné měnit za finanční obnos. Nejsou určeny k dalšímu přeprodeji.

Copyright: stanleybradley.cz