OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Z etikety na zámeckém plesu měla radost i Eliška Coolidge

Alka Hájková, 10. listopad 2014, VIPosobnosti.eu

Zámecký ples přivítal mnoho známých osobností. Mezi nimi byla také odbornice na etiketu, paní Eliška Coolidge, která měla radost z toho, že nejen hosté, účinkující, ale také zástupce médií přišli vhodně oblečeni, což celou společenskou akci povzneslo a dodalo ji nezbytnou noblesu.

Jan a Jakub Hájkovi                                               Eliška Coolidge a Alena Hájková

Celkový dojem společenského vystupování, oblečení na tomto plese udělal radost nejen odbornicím na etiketu a společenské vystupování Elišce Coolidge http://www.ehc.cz/biografie a pořadatelce tohoto společenského večera Aleně Hájkové http://www.viposobnosti.eu/rubrika/etiketa/, ale také moderátorovi Rey Korantengovi.

Rozsvícené svíčky na schodech, louče na zdech zámku Berchtold, upravené stoly, dodaly této první plesové akci v zimní sezóně 2014 a 2015 nezapomenutelnou atmosféru. K ní přispěli ale také všichni ti, kteří se na zámek sjeli, protože všichni zvolili vhodné oblečením, které dokonale ladilo s botami a u dam navíc i s účesy a správným nalíčením.

Eliška Coolidge, dáma, která radila několika americkým prezidentům zvolila svěží, lehký outfit. "Moc se mi tady líbí, úžasná atmosféra a příjemní lidé", sdělila i-magazínu VIPosobnosti.eu první dáma etikety, která chtěla původně odjet dříve, ale nakonec zůstala až do pozdních nočních hodin.

Autor: red

Foto: Fr. Jirásek

Dvě dámy: Eliška Coolidge s Helenou Vondráčkovou

Také Helena Vondráčková opět předvedla vkus, šarm nejen v krásných jednoduchých černých šatech, ale perfetkním nalíčením a zajímavým účesem. Noblesním chováním, skromností a příjemnou společenskou komunikací večer ozdobil také plastický chirurg, MUDr. Jan Měšťák.

Obchodní ředitel České mincovny, Aleš Brix s moderátorem Reyem Korantengem

Miláčkem večera především u dámského publika se stal moderátor této společenské akce, Rey Konranteng."Mám rád plesy. Je to i ukázka elegance, které bohužel v běžném životě moc nevidíme", řekl pro Blesk.tv Rey Koranteng a pochválil kolegu moderátora Luboše Procházku za výborně zvolený outfit. "Jsem tady sice dnes pracovně, ale najde-li se po jeho skončení chvíle, rád si i zatančím", prozradil Blesku.cz své plány elegán a skvělý moderátor, Rey Koranteng. Ten hned v úvodu vysekl poklonu Petru Kolářovi, který svými hity, charismatickým hlasem a elegantním oblečením zámecký ples zahájil.

http://www.viposobnosti.eu/inpage/rey-koranteng-chtel-vydrazit-zamek-pak-si-to-rozmyslel/

Moderátor Frekvence 1 Luboš Procházka s Matějem Smlsalem, redaktorem Hospodářských novin

A tak ples skončil se stejnou elegancí a noblesou, s jako na zámku Berchtold začal. Což přineslo všem nejen  nevšední zážitek, ale určitě i mnoho krásných vzpomínek.

Foto: VIP osobnosti