OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott 80

Šarmér Karel 80. Fenomén, který nemá u nás obdoby, Karel Gott oslavil 14. července 2019 své osmdesáté narozeniny. Magazín VIPosobnosti.cz společně s VIP osobnosti TV natočil několik rozhovorů s lidmi, kteří si oslavence váží, prožili s ním neuvěřitelných 40 let či hezké chvíle. .

Karel Gott s moderátorkou VIP osobnosti TV, Alenou Hájkovou/Foto: archiv VIPosobnosti.cz

 • Felix Slováček: Gotta jsem poprvé slyšel zpívat v trolejbuse

  Muzikantovy začátky s Karlem Gottem se začaly psát v roce 1968, kdy Slováčka přivedl do kapely Jiří Štaidl. Ještě před tím ale hrál pod taktovkou Karla Vlacha. "Jsem milovník vína, a velmi rychle jsem pochopil, že je potřeba se zapojit i do tohoto radostného života. Gotta jsem poprvé slyšel ještě jako student konzervatoře, vypráví muzikant v rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

  13.7.2019 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Karel Gott vzkazuje svým fanouškům: Mám vás rád, děkuji za vše

  Oslavenec Karel Gott je doslova zavalen přáními ke svým osmdesátým narozeninám. Na své chalupě v Doubici, kde ho zítra čeká soukromá oslava se probírá gratulacemi a vzkazuje: Mám vás rád. Děkuji za všechno.

  13.7.2019 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Gottovi přeji,ať ho svět,práce i život baví,říká známý moderátor

  Moderátor mnoha večírků a společenských akcí se s jubilantem Karlem Gottem,  sešel mnohokrát. Rey Koranteng tak v jednom z našich rozhovorů prozradil, co by rád Mistrovi, který slaví 14. července své osmdesáté narozeniny popřál.

  13.7.2019 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Karel Gott je velmi zábavný člověk, říká jeho dvorní pianista

  Mistr Karel Gott, jubilant oslavující své 80. narozeniny si vždycky potrpěl, aby měl ve své kapele skvělé muzikanty, kterým nechával na svých koncertech prostor pro jejich sólo. Dlouholetým šéfem orchestru byl Ladislav Štaidl, který na zpěvákovi padesáté narozeniny předal taktovku klavíristovi Pavlu Větrovcovi. Proč bylo pro něj těžké popřát oslavenci?

  12.7.2019 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Narozeninový ohňostroj Karla Gotta začíná

  V neděli, 14. července oslaví Karel Gott své 80. narozeniny. Při této příležitosti zařadili české i německé televize rozhovory, dokumenty a koncerty na počest tohoto zpěváka tak, aby připomněli jeho hvězdnou kariéru. Podívejte se, s jakými gratulacemi přichází televize, známé i méně známé osobnosti.

  11.7.2019 | Rubrika: Karel Gott 80