OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott 80

14. července 2019

Šarmér Karel 80. Fenomén, který nemá u nás obdoby, Karel Gott oslavil 14. července 2019 své osmdesáté narozeniny. Magazín VIPosobnosti.cz společně s VIP osobnosti TV natočil několik rozhovorů s lidmi, kteří si oslavence váží, prožili s ním neuvěřitelných 40 let či hezké chvíle. .

 • 13 Jul 2019

  Felix Slováček: Gotta jsem poprvé slyšel zpívat v trolejbuse | Karel Gott 80

  Muzikantovy začátky s Karlem Gottem se začaly psát v roce 1968, kdy Slováčka přivedl do kapely Jiří Štaidl. Ještě před tím ale hrál pod taktovkou Karla Vlacha. "Jsem milovník vína, a velmi rychle jsem pochopil, že je potřeba se zapojit i do tohoto radostného života. Gotta jsem poprvé slyšel ještě jako student konzervatoře, vypráví muzikant v rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

 • 13 Jul 2019

  Gottovi přeji,ať ho svět,práce i život baví,říká známý moderátor | Karel Gott 80

  Moderátor mnoha večírků a společenských akcí se s jubilantem Karlem Gottem,  sešel mnohokrát. Rey Koranteng tak v jednom z našich rozhovorů prozradil, co by rád Mistrovi, který slaví 14. července své osmdesáté narozeniny popřál.

 • 12 Jul 2019

  Karel Gott je velmi zábavný člověk, říká jeho dvorní pianista | Karel Gott 80

  Mistr Karel Gott, jubilant oslavující své 80. narozeniny si vždycky potrpěl, aby měl ve své kapele skvělé muzikanty, kterým nechával na svých koncertech prostor pro jejich sólo. Dlouholetým šéfem orchestru byl Ladislav Štaidl, který na zpěvákovi padesáté narozeniny předal taktovku klavíristovi Pavlu Větrovcovi. Proč bylo pro něj těžké popřát oslavenci?

 • 11 Jul 2019

  Narozeninový ohňostroj Karla Gotta začíná | Karel Gott 80

  V neděli, 14. července oslaví Karel Gott své 80. narozeniny. Při této příležitosti zařadili české i německé televize rozhovory, dokumenty a koncerty na počest tohoto zpěváka tak, aby připomněli jeho hvězdnou kariéru. Podívejte se, s jakými gratulacemi přichází televize, známé i méně známé osobnosti.

 • 10 Jun 2019

  KAREL GOTT 80: Nehasnoucí hity, od vinylu k CD | Karel Gott 80

  K nadcházejícímu významnému životnímu jubileu našeho nejúspěšnějšího zpěváka populární hudby vydává Supraphon hned dvě speciální kolekce mapující nejoblíbenější písně z průběhu bezmála šesti dekád jeho oslnivé hudební kariéry. Připravované výběrovky vyjdou přesně měsíc před osmdesátinami Karla Gotta ve dvou kompletech: KAREL GOTT 80/80


Podívejte se

Spolupracujeme: Logo Kouzlo uspechu KOUZLOuspechu.cz

 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna