OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott 80

Vážení příznivci Karla Gotta. Mistr oslaví 14. července své 80. narozeniny. K zástupu gratulantů se přidá také magazín VIPosobnosti.cz, jehož prostřednictvím můžete jubilantovi popřát i vy. Deset nejhezčích přání zveřejníme na našem portálu.

V Plzni se 14. července roku 1939 narodil klučina, kterému učarovalo nejen malování, ale i hudba. Postupem času svou pílí, podpořenou obrovským talentem, neustálým zdokonalováním se, prací na sobě, se z něj stala respektovaná, noblesní osobnost, stálice nejen na české scéně. Ve světě je právem nazývaný Die goldene Stimme aus Pragu či Sinatra Východu. je to zpěvák, který svým hlasovým fondem zazpívá jak lidovku, tak operetu, operu, baladu, bluess, rock či jazz.

Za svoji téměř šedesátiletou kariéru nazpíval tisíce písní, získal stovky tuzemských a zahraničních cen, svým hlasem, ale i pokorou získal neuvěřitelné množství příznivců.

Právem tomuto fenoménu s božským jménem Karlovi Gottovi patří uznaní, respek, obdiv, ale také poděkování za to, že nám i ve chvílích nepřízní osudu rozdával radost.

Pokud byste se chtěli připojit k naší červencové gratulaci, napište nám nejpozději do 4. července 2019 na e-mail: info@viposobnosti.cz

Deset nejhezčích přání zveřejníme v magazínu společně s naší gratulací v první polovině července. 

 

Redakce: VIPosobnosti.cz

Foto: archiv VIPosobnosti.cz

 • KAREL GOTT 80: Nehasnoucí hity, od vinylu k CD

  K nadcházejícímu významnému životnímu jubileu našeho nejúspěšnějšího zpěváka populární hudby vydává Supraphon hned dvě speciální kolekce mapující nejoblíbenější písně z průběhu bezmála šesti dekád jeho oslnivé hudební kariéry. Připravované výběrovky vyjdou přesně měsíc před osmdesátinami Karla Gotta ve dvou kompletech: KAREL GOTT 80/80

  10.6.2019 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Karel Gott stále patří k Vánocům ve Zlaté Praze

  VIDEO UVNITŘ

  Přišel čas rozjímání, pozastavení, rozdávání lásky a dárků. Člověkem a umělcem, který ji nejen o Vánocích svým příznivcům již několik desetiletí rozdává, je neodmyslitelně právě Karel Gott. 

  16.12.2018 | Rubrika: Karel Gott 80

 • Karel Gott: Jsem rád, že tady nejsem zbytečně

  Největší profesionál Karel Gott je také velký elegán, gurmán, a především člověk s noblesním chováním. Jak se naučil dobrým mravům, kdo byl jeho vzor či co Mistrovi dělá v životě největší radost prozradil v našem rozhovoru.

  14.7.2015 | Rubrika: Karel Gott 80