OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott

Karel Gott 80Legendární zpěvák Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. Jeho nebeská pěvecká kariéra započala již v mládí poté, co se neúspěšně pokoušel jako malíř o studium na UMPRUM. Dveře mu byly otevřeny po celém světě, který navštívil jako zpěvák i soukromě. Rozdal bezpočet autogramů, fotografií, rozhovorů, ale také optimismu, ideálů, iluzí a v lidech zanechal po sobě nesmazatelnou stopu. Skonal po dlouhé a těžké nemoci 1. října 2019. Příznivci průběžně vzdávají hold Karlu Gottovi nejen u jeho hrobu Na Malvazinkách.

Magazín a agentura VIP osobnosti měla tu čest s tímto zpěvákem spolupracovat. Jednatelka Alka Hájková věnovala Karlu Gottovi vzpomínkovou knihu: Tanec mezi Mistry. Objednávat můžete i zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/272029/tanec-mezi-mistry/

https://www.kosmas.cz/knihy/272029/tanec-mezi-mistry/

https://www.mall.cz/knihy-biografie/hajkova-alka-tanec-mezi-mistry-100017238970?gclid=CjwKCAjwrvv3BRAJEiwAhwOdM1T07cF8fRsr_4Shq-FQPy06vVE36MZH_i1XMQF_Qia5_GK9ebKEdxoCczgQAvD_BwE

https://www.knizniklub.cz/knihy/449610-tanec-mezi-mistry.html

https://www.zbozi.cz/vyrobek/tanec-mezi-mistry-neobycejny-zivotni-pribeh-indicke-princezny-alka-hajkova-2020-pevna/

 • Karel Gott? Naprosto špatná pracovní morálka

  Karel Gott byl díky své profesionalitě, umu, jednání s lidmi natolik oblíben, že o konci jeho kariéry nebylo možné vůbec uvažovat. Svoji pracovní morálku stejně jako své kvality vypracoval do hvězdných rozměrů. Podívejte se ukázku z filmu...

 • Už z hor zní zvon.Symbolika v chrámu při loučení s Karlem Gottem

  Zádušní mše se konala v chrámu sv. Víta v sobotu od 11 hodin a trvala více jak hodinu a půl. Nejen osobnosti, ale také široká veřejnost vzdala zpěvákovi poslední hold. Rakev s ostatky pana Gotta doprovázela na konci mši píseň Už z hor zní zvon.

 • Nejen hosté se v sobotu na Pražském hradě pokloní Karlu Gottovi

  Dnes se loučí příznivci Karla Gotta se svým idolem v Paláci Žofín. V sobotu se na Pražský hrad chystá nejen veřejnost, ale také pozvaní hosté. Přinášíme vám bližší informace k průběhu a organizaci zítřejší zádušní mše za Karla Gotta. Veřejnost nebude mít květiny kam položit.

   

 • Das letzte Drehbuch von Karel Gott

  Der letzte Abschied von Karel Gott wird von Frau Ivana Gottová in Zusammenarbeit mit dem Erzbistum Prag sowie vom Amt der Regierung der Tschechischen Republik und dem Amt des Präsidenten der Republik vorbereitet.

 • Nejen o Vánocích se můžete vydat za Karlem Gottem na Malvazinky

  Vydat se s kytičkou a poklonit se památce zesnulého zpěváka Karla Gotta můžete již od dnešního rána. Jeho hrob najdete na Malvazinkách, kousek od Bertramky, kde Mistr prožil téměř celý svůj život.

 • Karel Gott bude odpočívat v místě, kde se cítil jako doma

  Pár dní před Dušičkami bylo zveřejněno místo, kde bude Karel Gott navždy odpočívat. Jeho příznivci si podle Gottové k Mistrovi cestu rádi najdou. Kam tedy mohou přicházet vzdát Našemu Karlovi hold a pokládat květiny?

 • Poslední scénář pro Karla Gotta

  Pohřeb Karla Gotta už má jasná pravidla. Všichni doufají, že poslední rozloučení s Mistrem nebude mít nepříjemnou dohru nejen s fotbalovými fanoušky, ale také návštěvníky Signal Festivalu a poslední rozloučení se ponese s noblesou zpěvákovi vlastní.

 • Der letzte Abschied von Karel Gott.Žofín und St. Veit-Kathedrale

  Die Öffentlichkeit kann dem am 1. Oktober 2019 gestorbenen Sänger Karel Gott die letzte Ehre am Freitag 11.10. von 8:00 - 22:00 in Palác Žofín erweisen.


Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna