OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mezi nebem a zemí

Vibrace, jemněhmotná energie, něco, co je neuchopitelné, mimosmyslové a zárovň v nás vyvolává tajemno. To co se odehrává v naší mysli, co cítíme a podle toho podvědomě jednáme. To vše se odehrává mezi nebem a zemí.

Více: www.artterapiestesti.cz

Letní Slunovrat vám pomůže najít poklad, ale pozor na zlé síly

Dnes, 21. června nastává na severní polokouli nejdelší den a nejkratší noc. Slunce vstupuje do znamení Raka. Začíná astronomické léto. Na tento den se váží různé tradice a mystické rituály. Načerpejte energii a sílu ze Slunce a přírody. Přinášíme 7 možností pro načerpání sil a pozitivní energie.

21.6.2017 | Rubrika: Mezi nebem a zemí

Ohnivý Kohout bude v roce 2017 nejen o laskavosti a marnivosti

Od ledna příštího roku na nás čeká podle čínského kalendáře Ohnivý Kohout. Jak budou prožívat toto znamení ženy a co čeká na muže? Podaří se nám všem projít jeho zkouškami a za co nás bude podle kartářky Dagmar Kludské trestat?

1.1.2017 | Rubrika: Mezi nebem a zemí

Horoskop 2017. Co nám přinese rok Ohnivého Kohouta?

Magazín VIPosobnosti.cz požádal úspěšnou kartářku Dagmar Kludskou o detailní horoskop pro rok 2017. Co vše přinese rok Kohouta jednotlivým znamením se dozvíte v následujícím přehledu.

27.1.2017 | Rubrika: Mezi nebem a zemí

Trápí vás špatný spánek? Může to být z těchto příčin

Ráno vstát svěží, v dobré náladě s pocitem, že nás nic nebolí již není samozřejmost. Příčin může být hned několik. Některé z nich se dají odstranit v krátkem čase. Stačí pár triků a hluboký spánek je zpátky.

25.2.2016 | Rubrika: Mezi nebem a zemí | Komentářů: 0

Jak efektivně zastavit nárůst váhy bez drastických diet?

Snem mnoha žen, ale i mužů je mít perfektní vzhled a postavu. Trápí nás přebytečná kila, snížená pohyblivost, ale i neestetický vz,hled.  Nadváha má velký vliv na náš nervový systém a stres. Jak ji zastavit?

6.4.2016 | Rubrika: Mezi nebem a zemí