OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pozvánky

 

Zveme vás na společenská a kulturní setkání, přednášky se zajímavými osobnostmi

Výjimečná výstavní show GOTT, MY LIFE. Vše o výstavě ZDE

Výstava obrazů zpěváka a malíře Karla Gotta nabídne návštěvníkům unikátní formou zmapovanou umělcovu životní dráhu a profesionální kariéru. Nevšedních expozice s titulem GOTT, MY LIFE mapující Mistrovu hvězdnou kariéru promění obyčejnou výstavu promění v nezapomenutelnou show. Zakotví na lodi na Rašínově nábřeží, pražské náplavce již 8. června a nabídne nevšední zážitek.

Pro fanoušky z Čech, ale i zahraničí, kde má především v německy mluvících zemích zpěvák dodnes obrovský ohlas a renomé, bude od června probíhat výstavní expozice, jež doposud nemá v českém show byznysu obdoby. Originální výstavní show představí malíře a zpěváka Karla Gotta v tak kompletním obraze, v jakém jej jeho fanoušci doposud neznali. Uspořádá ji Nadační fond Richarda Fuxy ve spolupráci s Národním muzeem. „Vždycky jsem si přál výstavu v takovém duchu uspořádat. Expozici, která ukáže mým fanouškům souhrnný soubor artefaktů mapujících celou mou kariéru, jež provázela i jejich životy. Připomene jim třeba chvíle již dávno zapomenuté, vybaví se jim vzpomínky. Tak jako mně, když jsme společně jednotlivé exponáty kompletovali. Zcela profesionální a precizní zpracování výstavy díla Alfonse Muchy mě přimělo k myšlence, že pokud chci, aby expozice o mém životě a tvorbě měla patřičnou úroveň, pak je Richard Fuxa tím pravým, kdo by ji měl zorganizovat,“ vysvětluje Mistr.

Zdroj: Nadační fond Richarda Fuxy

Foto: VIPosobnosti.cz, Nadační fond Richarda Fuxy

24.5.2017 |Článků: 0

Autogramiáda. Diamantová Helena Vondráčková

Srdečně Vás zveme na prezentaci nového 5CD boxu Diamantové kolekce a autogramiádu paní Heleny Vondráčkové.

V úterý 20. června v 17:00 hodin v SUPRAPHON Musicpoint, Jungmannovo náměstí 17, Praha 1.

12.1.2017 | Rubrika: Pozvánky

VIP osobnosti na cestách, aneb Cestovatelské středy

VIP osobnosti na cestách, aneb Cestovatelské středy. Od ledna do června pořádá CK Livingstone cyklus přednášek Cestovatelské středy, kde se můžete setkat se zajímavými hosty a podělit se s nimi o zážitky z cest.

20.1.2017 | Rubrika: Pozvánky