OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rozhovory

Povaha člověka je jeho osudem.

Cicero

Přinášíme vám rozhovory s lidmi zajímavých profesí, životních názorů. Dozvíte se, jaké jsou jejich životní hodnoty, co obnáší profesionalita, vzestupy i pády, které jsou součástí života nás všech.

 • Hynek Kmoníček:Dva Češi se baví jako Američan s psychoanalytikem

  Minulý týden odletěl do USA na svoji misi nový velvyslanec, dosavadní ředitel zahraničního odboru na Hradě, Hynek Kmoníček. Co vše obnáší diplomacie, jak vnímá americkou mentalitu a proč bude jeho outfit občas extravagantní? Z Washingtonu poskytl velvyslanec Kmoníček nejen na tato témata jeden z prvních rozhovorů exkluzivně právě pro VIPosobnosti.cz.

  20.3.2017 | Rubrika: Rozhovory

 • Jak si to v hlavě nastavíme,tak nám to přichází,říká kartář Láďa

  Kartář, člověk věštící náš osud na nás působí tajemně. Obracíme se na něj, když potřebujeme pomoci nebo chceme znát předem naší budoucnost. Vybrat a rozeznat v množství kartářů, astrologů a ostatních poradců z oblasti duchovna, komu se bez obav svěřit, není dnes jednoduché. Co vše skrývá, a jak poznat toho pravého nám pro magazín VIPosobnosti.cz nastínil kartář Láďa.

  6.3.2016 | Rubrika: Rozhovory

 • Ladislav Jakl: S názorem Hynka Kmoníčka o Americe nesouhlasím

  Vystudovaný žurnalista, ale především tajemník prezidenta republiky Václava Klause a šéf politického odboru Ladislav Jakl, má letité zkušenosti s domácí i mezinárodní politikou. Co vyvolalo jeho polemiku s novým velvyslancem v USA, bude Trump zasahovat do dění v Evropě  a proč se prezident Zeman na Hradě obejde bez lidí s názorem, se dočtete v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

  24.3.2017 | Rubrika: Rozhovory

 • Alena Hájková: Etiketa je potřebná, ale vzájemná důvěra víc

  Jaká je současná společnost,co se děje na společenských akcích, proč chodí lidi do Národního divadla v džínách, jsou mezi námi elity a potřebujeme je vůbec? Co je důležitějšího než etiketa? Nejen tato témata zajímala moderátora Petra Zajíčka. Popovídal si o nich v neformálním rozhovoru s majitelkou agentury VIP osobnosti, Alenou Hájkovou. 

  19.10.2016 | Rubrika: Rozhovory

 • Petr Janda: Cizokrajné země se snažím poznat přes místní kuchyni

  Rocker a lídr Olympiku oslaví příští rok 55 let na scéně. Petr Janda rád cestuje, a to přes to, že létat se již bojí. Mezi jeho koníčky patří vaření. Na co všechno čtenáře VIPosobnosti.cz pozval, se dočtete v následujícím rozhovoru.

  15.9.2016 | Rubrika: Rozhovory