OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

viposobnosti-hlavní motiv.jpg

Rozhovory

Alena Čenský.jpg"Povaha člověka je jeho osudem." Cicero

V rubrice Rozhovory vám přinášíme vám povídání s lidmi zajímavých profesí, životních názorů. Dozvíte se, jaké jsou jejich životní hodnoty, co obnáší profesionalita, vzestupy i pády, které jsou součástí života nás všech.

 • S pacienty si rozumím, říká plastický chirurg Libor Kment | Rozhovory

  27. 4. 2018

  Žák svého učitele a kolegy doc. MUDr. Jana Měšťáka, plastický chirurg, MUDr. Libor Kment, patří dnes u nás k největším odborníkům v oboru plastické chirurgie. Odkud čerpá energii, proč miluje adrenalin a jaké má tento sympatický lékař další plány v medicíně se dočtete v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

 • Jak si to v hlavě nastavíme,tak nám to přichází,říká kartář Láďa | Rozhovory

  6. 3. 2016

  Kartář, člověk věštící náš osud na nás působí tajemně. Obracíme se na něj, když potřebujeme pomoci nebo chceme znát předem naší budoucnost. Vybrat a rozeznat v množství kartářů, astrologů a ostatních poradců z oblasti duchovna, komu se bez obav svěřit, není dnes jednoduché. Co vše skrývá, a jak poznat toho pravého nám pro magazín VIPosobnosti.cz nastínil kartář Láďa.

 • Alena Hájková: Etiketa je potřebná, ale vzájemná důvěra víc | Rozhovory

  19. 10. 2016

  Jaká je současná společnost,co se děje na společenských akcích,... Co je důležitějšího než etiketa? Nejen tato témata zajímala moderátora Petra Zajíčka. Popovídal si o nich v neformálním rozhovoru s majitelkou agentury VIP osobnosti, Alenou Hájkovou. 

 • 07 Sep 2017

  Plastický chirurg Ondřej Měšťák: Umění odmítnout není samozřejmé | Rozhovory

  Úspěšný a vyhledávaný lékař Ondřej Měšťák ví co obnáší jeho profese, po čem ženy touží nebo naopak, čeho jsou ochotné se vzdát. Čemu by se věnoval, kdyby nebyl doktorem a jaké rady dostal od svého úspěšného otce, také plastického chirurga Jana Měšťáka se dozvíte v rozhovoru pro magazín VIPosobnosti.eu. 


Podívejte se

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

VIP osobnosti Státní opera

Více

Reklama