OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Shine and Shadow

Vám nabízí:

Skleněné mozaiky (vitrážky)

Od pradávna lidi fascinovaly barevné vitrážky v chrámech, lom světla, Slunce, pronikající barevnými skly. Hra světel a stínů dodává dodnes interiérům impozantní atmosféru, vyjadřujících tajemnou symboliku. Barevné mozaiky je možné pořídit v různých velikostech, tvarech. Jako skládačka je originální zábavou pro děti pro dospělé. V designu je zajímavých doplnkěm interiérů.

Vitrážky propouští dovnitř barevné světlo, které oživuje a protepluje prostor a tak vykouzlí půvabné obrazce. Dnes již zdobí i naše interiéry. Fenomén barev, vytvářejích na zdech zajímavé obrazce jsou dnes velmi moderní. Vitrážky je možné zavěsit na okna, aby jimi pronikalo světlo a Slunce nebo je můžeme umístit na noční stolek, kdy lampička dodá barvám před usnutím zajímavé kouzlo. Hra světel a stínů nám dodává nejen pocit útulnosti, ale také harmonie klidu a veselosti.

Vitrážky nabízíme v různých velikostech a barvách. Všechny jsou však vyrobeny individuálně. Jsou potěšením a hrou nejen pro děti, ale i pro dospělé.Skleněné mozaiky je možné objednat v různých variantách:

Květinové kompozice

Také různé květinové kompozice, jsou zajímavým a originálním dopňkem moderních interiéru. V kombinaci s s polodrahokamy vytvářejí různé obrazce a tím i nálady. Jejich pestrost nám dodává vitalitu, dobrou náladu a slouží i jako příjemný doplněk. Květinové kompozice vytváříme také v různých variantách

Objednávky přijímáme na e-mailu: shineandshadow@centrum.cz

Skleněné mozaiky jsou dnes originálním doplňkem našich interiérů

Od pradávna lidi fascinovaly barevné vitrážky v chrámech, lom světla, Slunce, pronikající barevnými skly. Hra světel a stínů dodává dodnes interiérům impozantní atmosféru, vyjadřujících tajemnou symboliku. Barevné mozaiky je možné pořídit v různých velikostech, tvarech. Originální zábava pro děti i pro dospělé.

2.9.2017 | Rubrika: Shine and Shadow

Barvy a my z pohledu feng-shui

Kolik už jsme toho slyšeli o barvách, jak je můžeme dělit, jak se mění spolu s módními trendy, co která znamená? Jak se v tom celém vlastně vyznat?

28.2.2017 | Rubrika: Shine and Shadow

Květiny s polodrahokamy, prestižní výzdoba i dárek

Váš interiér ozdobí, zútulní a zharmonizují námi vyrobené živé květiny v kombinaci s polodrahokamy umístěné do křišťálových mís. Kameny tak energetizují nejen květiny, ale také prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyzkoušejte tuto originální kompozici .

21.2.2017 | Rubrika: Shine and Shadow | Komentářů: 0

Růže a menhir jsou ozdobou a ochranou vaší osobnosti a domova

Vašemu interiéru, terase, či zákoutí zahrady dodá útulnost, ale i ochranu jedinečná kombinace mini menhiru s mystickou růží. V tomto meditačním prostoru s využitím megalitických starodávných objektů můžete příjemně trávit svůj volný čas a čerpat potřebnou energii.

27.1.2016 | Rubrika: Shine and Shadow

Kompozice svíček, květin a minerálů

Vytvoříme pro vás jedinečnou kompozici polodrahokamů, živých květin a vonných svíček. Působí nejen elegantně, pozitivně, ale také napomáhá zbavení stresu a negativních emocí. Rádi vám sestavíme tuto speciální skladbu květin a drahých kamenů na základě vašich požadavků a potřeb.

20.12.2016 | Rubrika: Shine and Shadow