OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenská agentura VIP osobnosti

 

Naše vybrané společenské akce:

Společenská móda nejen pro VIP osobnosti

Společenská agentura VIP osobnosti ve spolupráci s osobnostmi připravila prezentaci a focení společenských a svatebních šatů

1.11.2017 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

VIP osobnosti Sushi party

Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti Sushi party v pražské vietnamské restauraci. Na společenské setkání dorazili VIP osobnosti jako například Tomáš Matonoha s manželkou Lucií Benešovou a dětmi, Martin Zounar s dcerou, Pepa Vágner, Markéta Mátlová, moderátorka Štěpánka Duchková a další osobnosti společenského života.

18.1.2016 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Perníkový advent s VIP osobnostmi

Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti zdobení perníkových chaloupek v perníkářství. Toto netradiční setkání si nenechali ujít například Jovanka Vojtková, Adam Vojtek, Albert Vojtek, Lucie Gelemová, Felix Slováček, Rey Koranteng, Sofia Koranteng, Leontina Koranteng, Pavel Šporcl, Markéta Mátlová, nebo Michaela Dolinová.

18.10.2016 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

VIP osobnosti na cestách. Do světa startují z ruzyňského letiště

Společenská agentura VIP osobnosti vám ve spolupráci s pražským letištěm přináší zajímavý seriál příběhů VIP osobností z cest.

9.8.2015 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Pavel Šporcl: Houslový koncert Pocta Paganinimu

Agentura VIP osobnosti uvádí houslistu Pavla Šporcla 11. června  od 19. hodin ve Španělské synagoze v Praze, a to unikátním komorním koncertem Pocta Paganinimu.

30.12.2014 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Zámecký ples při svíčkách

Agentura VIP osobnosti si vás dovoluje pozvat na prestižní Zámecký ples při svíčkách.

8.10.2013 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Charitativní akce Dětem

Společenská a mediání agentura VIP osobnosti se podílela organizačně i formou PR na charitativní akci pro postižené děti Centra Paprsek.

8.10.2013 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Pamětní medaile Helena Vondráčková k 50. výročí na popové scéně

Společenská agentura ve spolupráci s Českou mincovnou zpěvačce Heleně Vondráčkové k letošnímu výročí padesáti let na české hudební scéně nechala vyrazit pamětní medaili.

8.10.2013 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Reklama

Pozvánka

Praha v čase vánočním

Soutěž

Najdete nás


Partner VIP 


2012-2017Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií bez souhlasu vydavatele Společenské a mediální agentury VIP osobnosti je zakázáno