OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenská agentura VIP osobnosti

 

Naše vybrané společenské akce:

VIP osobnosti Sushi party

Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti Sushi party v pražské vietnamské restauraci. Na společenské setkání dorazili VIP osobnosti jako například Tomáš Matonoha s manželkou Lucií Benešovou a dětmi, Martin Zounar s dcerou, Pepa Vágner, Markéta Mátlová, moderátorka Štěpánka Duchková a další osobnosti společenského života.

18.1.2016 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Perníkový advent s VIP osobnostmi

Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti zdobení perníkových chaloupek v perníkářství. Toto netradiční setkání si nenechali ujít například Jovanka Vojtková, Adam Vojtek, Albert Vojtek, Lucie Gelemová, Felix Slováček, Rey Koranteng, Sofia Koranteng, Leontina Koranteng, Pavel Šporcl, Markéta Mátlová, nebo Michaela Dolinová.

18.10.2016 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

VIP osobnosti na cestách. Do světa startují z ruzyňského letiště

Společenská agentura VIP osobnosti vám ve spolupráci s pražským letištěm přináší zajímavý seriál příběhů VIP osobností z cest.

9.8.2015 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Pavel Šporcl: Houslový koncert Pocta Paganinimu

Agentura VIP osobnosti uvádí houslistu Pavla Šporcla 11. června  od 19. hodin ve Španělské synagoze v Praze, a to unikátním komorním koncertem Pocta Paganinimu.

30.12.2014 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Zámecký ples při svíčkách

Agentura VIP osobnosti si vás dovoluje pozvat na prestižní Zámecký ples při svíčkách.

8.10.2013 | Rubrika: Společenská agentura VIP osobnosti

Reklama

Pozvánka

Vstupenky: Ticketpro

Najdete nás


Spolupráce

Partner VIP