OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

Helena Vondráčková si zazpívá na jevišti se svými příznivci

Se zajímavou nabídkou přišla Helena Vondráčková. Určitě tak potěší nejednoho jejího fanouška. Poprvé v kariéře se totiž zpěvačka rozhodla dát svým příznivcům možnost,  aby si s ní zazpívali na jednom jevišti, a to na jejím koncertě v Olomouci. 

Leona Machálková: Šaty na koncert mi dodávají slavnostní pocit

Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít šaty.

Miss Tereza Fajksová: Tyto diamantové šaty si vezmu jen na obřad

V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Kvůli své vlastní svatbě?

Hvězda seriálu Ordinace v roli modelky. Podívejte se!

FOTOGALERIE UVNITŘ

Sestřička stolkerka z Ordinace v růžové zahradě Štěpánka Fingerhutová předvedla dokonalou figuru. Adrian Šetlík ji nafotil v módní kolekci společenských šatů salonu Marilyn, tentokrát v roli středoškolačky.

Pavel Vítek. Hrad Karlštejn je mi souzen

Zpěvák, který se po deseti letech fenomenálně vrátil na scénu sklízí jeden úspěch za druhým. V sobotu složil k narozeninám kamarádce Heleně Vondráčkové přímo na Karlštejně, kde žije hold. Účinkuje v úspěšném muzikálu Ples upíru či Mama Mia. Proč se právě tento hrad stal pro Pavla Vítka osudovým, se dozvíte v rozhovoru, který poskytl pro VIPosobnosti.cz

Reklama

Pozvánka

Vstupenky: Ticketpro

Najdete nás


Spolupráce

Partner VIP