OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

Pepa Vojtek dorazil na festival Woodstock v doprovodu hasičů

Hudební festival se konal tentokrát ve Středních Čechách, obci Březová/Oleško. Dorazili na něj nejen fanoušci, ale také přední VIP osobnosti naší hudební scény, například rocker Pepa Vojtek či zpěvačka Lucie Bílá. A co řekl o svém originálním příjezdu frontmen Kabátů?

Tereza Fajksová:Národ se pozná podle toho,jak zachází se zvířaty

Je to nejen krásná modelka, ale především milovnice a zachránkyně psů.  Scoobyho, který si bohužel zažil kruté chvíle dnes přivedla na módní přehlídku v Rebel Dog. Modelka Tereza Fajksová věří, že i tento pejsek si zaslouží nejen lásku a pozornost, ale i hodné páníčky. Budeme se tedy řídit slovy Mahátmá Ghándího?

Václav Klaus opět zaujal. Tentokrát svojí image: být stále mlád

Prestižní tenisový turnaj si nenechal ujít profesor Václav Klaus. Bývalý prezident vždy věděl, čím a jak zaujmout a získat pozornost. To se mu podařilo i tentokrát. I přes svůj výstřední model ale nezapomněl na etiketu a své hosty vítal u vchodu. K těm nejbližším pozvedl číši vína a osobně je přišel pozdravit. Klaus však na kreativní úbor rozhodně nebyl sám. Je vidět, že VIP osobnosti si ze sebe občas umí udělat legraci.

Pavel Vítek. Hrad Karlštejn je mi souzen

Zpěvák, který se po deseti letech fenomenálně vrátil na scénu sklízí jeden úspěch za druhým. V sobotu složil k narozeninám kamarádce Heleně Vondráčkové přímo na Karlštejně, kde žije hold. Účinkuje v úspěšném muzikálu Ples upíru či Mama Mia. Proč se právě tento hrad stal pro Pavla Vítka osudovým, se dozvíte v rozhovoru, který poskytl pro VIPosobnosti.cz

Odešel Olda Havránek. A nebyl to jen řidič Karla Gotta...

Zpěvákovi Karlu Gottovi v pondělí večer odešel velký kamarád, řidič Olda Havránek. Provázel ho na cestách i životem padesát let. Byl vždy přesný, obětavý, a především vůči Gottovi velmi disktrétní. Co je oba pojilo a jak na něj vzpomíná Mistr a některé VIP osobnosti?