OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

Tomáš Matonoha: Soutěž krásy byla pro mě výzvou

O víkendu proběhlo v brněnském Bobby centru finále prestižní soutěže Miss a Mister Look Bella 2017, kterou slovem provedla dvojice Tomáš Matonoha a Barbora Krčmová. Celý večer se nesl v duchu krásy, elegance a profesionality.

Karel Vágner vystřelil z děla a ochutnal kuchyni Marie Terezie

Ve čtvrtek byla slavnostně odhalena busta rakouské panovnice a Marie Terezie. Doprovázely ji salvy z děla, ale i dobová kuchyně. Tuto slavnostní událost v restauraci U Sapíků si nenechal ujít ani muzikant a producent Karel Vágner.

Karel Gott, první zpěvák, kterému u nás vyšlo LP

Exkluzivně s magazínem VIPosobnosti.cz můžete od 1. listopadu soutěžit o  CD „Zpívá Karel Gott“. Album bylo pro zpěváka zcela prvním, v dalších dvaapadesáti letech jej následováno téměř 300 dalších titulů vydaných po celém světě. Nyní tyto unikátní nahrávky můžete získat i vy.

Leona Machálková: Šaty na koncert mi dodávají slavnostní pocit

Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít šaty.

Miss Tereza Fajksová: Tyto diamantové šaty si vezmu jen na obřad

V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Kvůli své vlastní svatbě?

Hvězda seriálu Ordinace v roli modelky. Podívejte se!

FOTOGALERIE UVNITŘ

Sestřička stolkerka z Ordinace v růžové zahradě Štěpánka Fingerhutová předvedla dokonalou figuru. Adrian Šetlík ji nafotil v módní kolekci společenských šatů salonu Marilyn, tentokrát v roli středoškolačky.

Pavel Vítek. Hrad Karlštejn je mi souzen

Zpěvák, který se po deseti letech fenomenálně vrátil na scénu sklízí jeden úspěch za druhým. V sobotu složil k narozeninám kamarádce Heleně Vondráčkové přímo na Karlštejně, kde žije hold. Účinkuje v úspěšném muzikálu Ples upíru či Mama Mia. Proč se právě tento hrad stal pro Pavla Vítka osudovým, se dozvíte v rozhovoru, který poskytl pro VIPosobnosti.cz

Odešel Olda Havránek. A nebyl to jen řidič Karla Gotta...

Zpěvákovi Karlu Gottovi v pondělí večer odešel velký kamarád, řidič Olda Havránek. Provázel ho na cestách i životem padesát let. Byl vždy přesný, obětavý, a především vůči Gottovi velmi disktrétní. Co je oba pojilo a jak na něj vzpomíná Mistr a některé VIP osobnosti?

Reklama

Pozvánka

Praha v čase vánočním

Soutěž

Najdete nás


Partner VIP 


2012-2017Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií bez souhlasu vydavatele Společenské a mediální agentury VIP osobnosti je zakázáno