OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenské události

 

 

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

 • Rey Koranteng vyměnil moderování za koloběžky

  Moderátor hlavních zpráv TV NOVA, Rey Koranteng se přišel podívat na VIP tenis cup, který pořádala agentura VIP osobnostijako host, protože tenis nehraje. V čem ale exceluje je badminton, jízda na čtyřkolce a jak předvedl, také na koloběžce.

  16. 5. 2014 | Rubrika: Společenské události

 • VIP osobnosti přijely na zámek za sportem i kulturou

  VIP osobnosti se sešly na zámku Berchtold za sportem i kulturouZnámé osobnosti kulturního, sportovního a společenského života se sešly v sobotu 10. května na zámku za Prahou, aby nejen poměřily svoje síly ve sportu, ale také si prohlédly nádherné prostory zámku a ochutnaly zdejší skvělou kuchyni. Tuto sportovně-kulturní akci pro ně připravila již podruhé Společenská agentura VIP osobnosti.

  11. 5. 2014 | Rubrika: Společenské události

 • Helena Vondráčková zazářila jako umělecká sklářka

  http://www.viposobnosti.eu/inpage/helena-vondrackova-zazarila-jako-umelecka-sklarka/Zpěvačka Helena Vondráčková si dnes užila den v uměleckých sklárnách AJETO. Ve spolupráci se Společenskou agenturou VIP osobnosti se vydala do  Lindavy, na severu Čech, kde se sklárny nacházejí. Za doprovodu ředitele skláren prohlédla sklářské pece, či brusírnu skla. Na závěr návštěvy si zpěvačka vyzkoušela další uměleckou roli. V autě si po cestě do skláren také s radostí přečetla, že její CD Touhy zabodovalo v TOP 20 na 2 místě, z čehož měla Helena Vondráčková obrovskou radost.

  4. 3. 2014 | Rubrika: Společenské události

 • Hvězdy i známé osobnosti přišly pogratulovat...

  Známé osobnosti dorazily popřát a zazpívat Aleně Hájkové, majitelce společenské agentury VIPosobnosti, k významnému životnímu jubileu. O krásnou atmosféru se podle serveru Novinky. cz společenského večera, který proběhl ve čtvrtek 6. února v restaurace Pod zámkem v Průhonicích, postarali svým vystoupením právě špičkový umělci.

  8. 2. 2014 | Rubrika: Společenské události

 • Pavel Nedvěd odhalil podobu oficiálního míče MS ve fotbale 2014

  Po celém světě dnes proběhlo představení fotbalového míče adidas brazuca, se kterým se bude hrát FIFA Mistrovství světa ve fotbale 2014.

  8. 12. 2013 | Rubrika: Společenské události