OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

viposobnosti-hlavní motiv.jpg

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

 • 04 Jul 2014

  Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili | Společenské události

  Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili a zvedla diváky ze židlíVIDEO UVNITŘ Zpěvačka, která září již neuvěřitelných 50 let na scéně, Helena Vondráčková opět předvedla svým přiznivcům na hradě Karlštejn, že je opravdová profesionálka. Při příležitosti její dlouholeté kariéry jí byla v těchto nádherných prostorách předána z rukou generálního ředitele mincovny a majitelky společenské agentury VIP osobnosti nádherná medaile.

 • 28 May 2014

  Ladislav Jakl hřímá: Líní a nevzdělaní novináři | Společenské události

  Bývalý tajemník Václava Klause Ladislav Jakl, který je také absolventem Fakulty žurnalistiky na Univerzitě Karlově, kde za totality složil mimo jiné také zkoušku z propagandy, a Radim Valenčík, absolvent matematiky na Oděské státní univerzitě, se v Debatním klubu společně zamýšleli, jestli je rolí médií informovat nebo formovat veřejné mínění. Nakonec se shodli, že...

 • Alena Hájková: Stagnuje tunel Blanka a především celá Praha | Společenské události

  8. 9. 2013

  Spory ohledně tunelu Blanka se vyostřily. Současný primátor Hudeček se snaží ve vlastním zájmu shodit problém, který vytvořil, na bývalé vedení radnice. A nejedná se pouze o tunem Blanka, který měl být již v provozu a měl sloužit veřejnosti. Bohužel se zastavil také život v Praze.

 • Rey Koranteng vyměnil moderování za koloběžky | Společenské události

  16. 5. 2014

  Moderátor hlavních zpráv TV NOVA, Rey Koranteng se přišel podívat na VIP tenis cup, který pořádala agentura VIP osobnostijako host, protože tenis nehraje. V čem ale exceluje je badminton, jízda na čtyřkolce a jak předvedl, také na koloběžce.


Podívejte se

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

VIP osobnosti Státní opera

Více

Reklama