OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

viposobnosti-hlavní motiv.jpg

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

 • Jiří Adamec: Když se dítě neumí chovat, učitel za to nemůže | Společenské události

  1. 9. 2015

  Režisér si v posledních měsících užívá své rodiny naplno. 1. září vedl s manželkou Janou dceru Jasmínu do 1. třídy.  Jak vnímá Jiří Adamec současné školství, proč byl průšvihář a jak se žije studentům v Americe řekl magazínu VIP osobnosti.eu režisér mnoha nadčasových inscenací a seriálů.

 • Helena Vondráčková si dnes vyrazila vlastní medaili | Společenské události

  26. 8. 2014

  VIDEO 

  Vzácnou návštěvu dnes hostila Česká mincovna. Populární česká zpěvačka Helena Vondráčková, si dnes v Jablonci nad Nisou vyzkoušela, jaké je to vyrazit si svůj vlastní portrét do drahého kovu. Pamětní medaile s podobiznou zpěvačky vznikají k příležitosti jubilea padesáti let jejího působení na scéně populární hudby.

 • 17 Nov 2014

  Praha předstihla Vídeň v zahájení plesové sezóny | Společenské události

  VIDEO BLESK.CZ

  Ve Vídni začala plesová sezóna v úterý 11. listopadu. Tentokráte ji ale předstihla Praha, která uspořádala Zámecký ples při svíčkách již 7. listopadu. VIP osobnosti ji zahájily v elegantním stylu, noblesní a příjemné atmosféře.

 • 04 Sep 2014

  Helena Vondráčková: Barvou kytice jste se trefil | Společenské události

  Zpěvačka, Helena Vondráčková, která  letos slaví 50 let na scéně, pokřtila své nové CD Best of the Best. Toto album ale v sobě ukrývá nejen největší hity ale také zlaté a stříbrné medaile. Křest moderoval Rey Koranteng, kmotrem byl Ondřej Brzobohatý. S nádhernou kyticí přišel pogratulovat také ředitel pražké záchranky, Zdeněk Schwarz.


Podívejte se

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

VIP osobnosti Státní opera

Více

Reklama