OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Společenské události

V rubrice Společenské události vám přinášíme zajímavé postřehy se společenského, kulturního, ale i běžného života kolem nás.

 

 

 

 • Rey Koranteng chtěl vydražit zámek, pak si to rozmyslel

  VIDEO TV BLESK.CZ

  V pátek večer zahájil Rey Koranteng prestižním Zámeckým plesem při svíčkách plesovou sezónu. A ne ledajakou. Ne jen, že se na plese tančilo, ale také dražilo, hrálo casino, ale především se všichni skvěle bavili. K dobré náladě přispěli nejen hosté, ale také VIP osobnosti, které roztančily zámecký parket.

  8.11.2014 | Rubrika: Společenské události

 • Plastický chirurg Jan Měšťák slavil 70. O zajímavé dary...

  Plastický chirurg Jan Měšťák slavil 70. O zajímavé dary a gratulanty nebyla nouzeRespektovaný, oblíbený a především úžasný člověk, doc. MUDr. Jan Měšťák včera oslavoval se s vými přáteli, kamarády a rodinou své životní jubileum. Pogratulovat přišla celá plejáda známých VIP osobností.

  30.8.2014 | Rubrika: Společenské události

 • Karlu Gottovi přeji vnitřní klid a nadhled, říká Alena Hájková

  Karlu Gottovi přeji vnitřní klid a nadhled, říká na Frekvenci 1 Alena HájkováRádio Frekvence 1 přichystalo na pondělí slavnostní vysílání. A to ne ledajaké. Během dne v rádiu dnešnímu oslavenci  pogratulí přátelé i kolegové Karla Gotta. Moderátor Luboš Procházka si do studia Frekvence 1 pozval také majitelku společenské agentury Alenu Hájkovou, kterou s tímto zpěvákem pojí nejen dlouholeté přátelství, ale také zajímavá spolupráce.

  14.7.2014 | Rubrika: Společenské události

 • Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili

  Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili a zvedla diváky ze židlíVIDEO UVNITŘ Zpěvačka, která září již neuvěřitelných 50 let na scéně, Helena Vondráčková opět předvedla svým přiznivcům na hradě Karlštejn, že je opravdová profesionálka. Při příležitosti její dlouholeté kariéry jí byla v těchto nádherných prostorách předána z rukou generálního ředitele mincovny a majitelky společenské agentury VIP osobnosti nádherná medaile.

  4.7.2014 | Rubrika: Společenské události

 • Ladislav Jakl hřímá: Líní a nevzdělaní novináři

  Bývalý tajemník Václava Klause Ladislav Jakl, který je také absolventem Fakulty žurnalistiky na Univerzitě Karlově, kde za totality složil mimo jiné také zkoušku z propagandy, a Radim Valenčík, absolvent matematiky na Oděské státní univerzitě, se v Debatním klubu společně zamýšleli, jestli je rolí médií informovat nebo formovat veřejné mínění. Nakonec se shodli, že...

  28.5.2014 | Rubrika: Společenské události