OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP osobnosti TV

 

Video portrét

Vítejte při sledování naší talk show se zajímavými osobnostmi 

"Zkratky k vrcholu nevedou"

 • Princ Jan Čenský řekl, co má společného s indickou princeznou

  Podívejte se a přečtěte si, jak indická princezna protancovala svůj život mezi Mistry svých oborů. S každým z nich autorku pojí nějaká vzpomínka.  Co navíc s Janem Čenským?

 • Miloš Zeman v Lánech: Ty nic nedostaneš, nejsi žena

  Podivejte se na přijetí vlády na zámačku v Lánech prezidentem republiky. Ve 13 hodin se na zámek do Lán sešla vláda v čele s Andrejem Babišem. Prezident Miloš Zeman je pozval na oběd, aby s nimi prodiskutoval aktuální témata . Na úvod pracovního oběda pan prezident vyzdvihl skvělé vzájemné vztahy. 

 • Neobvyklé přání Karla Gotta: Přál si mořskou pannu!

  V roce 2011 natočila TV Prima v přímém přenosu poslední Silvestr. Samozřejmě se neobešel bez největší hvězdy, Karla Gotta. Ten ale měl velmi neobvyklé přání. Jak probíhaly samotné přípravy a do jaké míry se slavíkovi splnilo jeho přání se dozvíte v nové knize Tanec mezi Mistry autorky Alky Hájkové, která byla organizátorkou této silvestrovské show v režii Jiřího Adamce.

 • Jiřina Bohdalová u nás způsobila pozdvižení, říká šéf Amfory

  Již ve ve svých 19 letech založil Petr Salava dnes již legendární fotbalový klub Amfora, který 19. listopadu 2019 slaví neuvěřitelných 45 let své činnost. Společně s mnoha dalšími osobnostmi zažil neopakovatelné chvíle, o kterých velmi poutavě vypráví v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

 • Il Bohemo: Doba tří tenorů skončila

  Il Bohemo vzniklo původně jako uskupení Il Boemo, které v r. 2013 založil sólista opery ND Praha Zdeněk Plech.Poslechněte si nejen jak jim to dohromady krásně ladí  ale také například jaké mají hudební vzory či proč oslovili majitele agentury Amfora, Petra Salavu a co  společně chystají pro své posluchače v předvánočním čase se dozvíte v exkluzivním rozhovoru, který členové Il Bohemo poskytly pro VIP osobnosti TV.