OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP osobnosti TV

 

Video portrét

Vítejte při sledování naší talk show se zajímavými osobnostmi 

"Zkratky k vrcholu nevedou"

 • Miloš Zeman: Kulturní památky netleskají. Karlštejn jako důkaz?

  Během slavnostního ceremoniálu, který proběhl na Hradě, prezident Miloš Zeman směrem k novému ministru kultury Zaorálkovi ve svém projevu mimo jiné uvedl: " Kulturní památky mlčí a chátrají..." O hrad Karlštejn...

 • Rey Koranteng v aquaparku. Fanoušek ho hodil v tričku do vířivky

  Moderátor Rey Koranteng si užil sportovní odpoledne v aquaparku.  Ping pong, paddleboard nebo vodní přehazovaná, ale také moderování. Podívejte se obrazem, jak si nakonec poradil i s fanouškem.

 • Radim Fiala: Nabarvené ptáče je nadčasové a má ohromný přesah

  Charismatický herec Radim Fiala vypráví se zaujetím o filmu Nabarvené ptáče. Nápadu, jak vznikl, jeho  výrobě i dopadu na společnost.  Fiala film považuje za nadčasový, aktuální a velmi důležitý. O čem vypovídají mediální titulky, jak vznikl nápad na tento film a jak jej prožívá Radim Fiala se dozvíte v následujícím rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

 • Petr Salava : Čeká mě smršť narozeninových koncertů

  Petr Salava, zakladatel fotbalové klubu Amfora má za sebou mnoho úspěšných projektů. A to nejen sportovních. Později také jako majitel stejnojmenné umělecké agentury produkuje zajímavé koncerty, společenské akce, kterými plní sály, rozdává radost i zážitky. Jaká byla cesta DJ Petra Salavy k vybudování prestižní agentury, na jaké další koncerty se můžete v nejbližší době těšit či která písnička je od tohoto DJ teď nejžádanější, se dozvíte v zajímavém rozhovoru, který Petr Salava poskytl VIP osobnosti TV.

 • Jiří Ovčáček: Hrad není jako Noc na Karlštejně

  Tiskový mluvčí prezidenta republiky netradičně zahájil náš rozhovor, který se odvíjel převážně v neformálním duchu. Pracovat na místě, kde se odvíjely dějiny je pro Jiřího Ovčáčka o velké úctě. Během rozhovoru také prozradil, na co se těší, proč má rád anglický humor, jakou osobnosti přivedl na Hrad TGM, ale také co Jiřímu Ovčáčkovi do života předal jeho šéf, prezident Miloš Zeman.
  Jak probíhá pracovní den tiskového mluvčího a na kolik ho dokážou rozčílit média či proč navštěvuje svatovítskou katedrálu, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.