OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP TV

 • Michal David slaví 60. Nejen pokory se učím od Gotta

  Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Michala Davida. Hitmaker dokázal z lehkých nápěvů vytvořit hity, které si prozpěvuje několik generací. Pro naše pěvecké špičky složil megahity. Z jeho pera pochází také muzikály, které ale začal skládat až po velkém životním zlomu. Pro VIP osobnosti TV poutavě vypráví i o tom, proč se svojí profesionální kariérou skončil v roce 1988.

 • Svíčky nehasnou. VIP osobnosti gratulují Mistru Karlu Gottovi

  Karel Gott se 14. července 2019 dožívá životního jubilea. Fenomén, který nemá obdoby nejen v šoubyznysu, si svou oblíbenost a respekt vydobyl nejen svým umem, ale především vstřícností a laskavostí. VIP osobnosti TV natočila medailonek s lidmi, kteří zpěváka provází životem a naopak. Podívejte se na video, s jakými přáními,  plnými úcty a obdivu, osobnosti přichází.

 • Občas operuji i na surftripu, říká plastický chirurg Libor Kment

  Uznávaný lékař plastické chirurgie Esthé, MUDr. Libor Kment v rozhovoru VIP TV zajímavě vypráví proč pacienti vnímají operační zákrok více, jako zkrášlující. Řeč došla také na sport, který je jeho životním stylem, a pomáhá proti stresu. Na lyžích i surfu předvádí téměř akrobatické kousky, přestože skromně říká, že je jen samouk. 

 • Princ Jan Čenský řekl, co má společného s indickou princeznou

  Podívejte se a přečtěte si, jak indická princezna protancovala svůj život mezi Mistry svých oborů. S každým z nich autorku pojí nějaká vzpomínka.  Co navíc s Janem Čenským?

 • Neobvyklé přání Karla Gotta: Přál si mořskou pannu!

  V roce 2011 natočila TV Prima v přímém přenosu poslední Silvestr. Samozřejmě se neobešel bez největší hvězdy, Karla Gotta. Ten ale měl velmi neobvyklé přání. Jak probíhaly samotné přípravy a do jaké míry se slavíkovi splnilo jeho přání se dozvíte v nové knize Tanec mezi Mistry autorky Alky Hájkové, která byla organizátorkou této silvestrovské show v režii Jiřího Adamce.

 • Jiřina Bohdalová u nás způsobila pozdvižení, říká šéf Amfory

  Již ve ve svých 19 letech založil Petr Salava dnes již legendární fotbalový klub Amfora, který 19. listopadu 2019 slaví neuvěřitelných 45 let své činnost. Společně s mnoha dalšími osobnostmi zažil neopakovatelné chvíle, o kterých velmi poutavě vypráví v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.


Doporučujeme