OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP TV

 • Il Bohemo: Doba tří tenorů skončila

  Il Bohemo vzniklo původně jako uskupení Il Boemo, které v r. 2013 založil sólista opery ND Praha Zdeněk Plech.Poslechněte si nejen jak jim to dohromady krásně ladí  ale také například jaké mají hudební vzory či proč oslovili majitele agentury Amfora, Petra Salavu a co  společně chystají pro své posluchače v předvánočním čase se dozvíte v exkluzivním rozhovoru, který členové Il Bohemo poskytly pro VIP osobnosti TV.

 • Herec Radim Fiala: Takhle jsem skončil v Ordinaci i se ženami

  Herec Radim Fiala je známý především jako férový chlap, gentleman. Který oceňuje slušnost. Je známý tím, že nerad poskytuje rozhovory. Zazářil ve filmu Tobruk, Nabarvené ptáče a částečně sám sebe hraje v seriálu Ordinace. Odkud podle Radima Fialy pochází společenské vystupování, proč si zamiloval Tootsie, jakou postavu ztvárňuje v nové pohádce. Jakých vlastností si u lidí herec cení či jak vnímá současné elity se dozvíte v rozhovoru, který Radim Fiala poskytl exkluzivně pro VIP OSOBNOSTI TV.

 • Miloš Zeman: Kulturní památky netleskají. Karlštejn jako důkaz?

  Během slavnostního ceremoniálu, který proběhl na Hradě, prezident Miloš Zeman směrem k novému ministru kultury Zaorálkovi ve svém projevu mimo jiné uvedl: " Kulturní památky mlčí a chátrají..." O hrad Karlštejn...

 • Radim Fiala: Nabarvené ptáče je nadčasové a má ohromný přesah

  Charismatický herec Radim Fiala vypráví se zaujetím o filmu Nabarvené ptáče. Nápadu, jak vznikl, jeho  výrobě i dopadu na společnost.  Fiala film považuje za nadčasový, aktuální a velmi důležitý. O čem vypovídají mediální titulky, jak vznikl nápad na tento film a jak jej prožívá Radim Fiala se dozvíte v následujícím rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

 • Petr Salava : Čeká mě smršť narozeninových koncertů

  Petr Salava, zakladatel fotbalové klubu Amfora má za sebou mnoho úspěšných projektů. A to nejen sportovních. Později také jako majitel stejnojmenné umělecké agentury produkuje zajímavé koncerty, společenské akce, kterými plní sály, rozdává radost i zážitky. Jaká byla cesta DJ Petra Salavy k vybudování prestižní agentury, na jaké další koncerty se můžete v nejbližší době těšit či která písnička je od tohoto DJ teď nejžádanější, se dozvíte v zajímavém rozhovoru, který Petr Salava poskytl VIP osobnosti TV.

 • Jiří Ovčáček: Hrad není jako Noc na Karlštejně

  Tiskový mluvčí prezidenta republiky netradičně zahájil náš rozhovor, který se odvíjel převážně v neformálním duchu. Pracovat na místě, kde se odvíjely dějiny je pro Jiřího Ovčáčka o velké úctě. Během rozhovoru také prozradil, na co se těší, proč má rád anglický humor, jakou osobnosti přivedl na Hrad TGM, ale také co Jiřímu Ovčáčkovi do života předal jeho šéf, prezident Miloš Zeman.
  Jak probíhá pracovní den tiskového mluvčího a na kolik ho dokážou rozčílit média či proč navštěvuje svatovítskou katedrálu, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.


Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV